Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.031 na zaczęcie przygody :)


Recommended Posts

Warto, ale drogą innego użytkownika doradzę ci: dozbieraj i kup RK. Od 02 w górę* są to na prawdę porządne repliki, z którymi można wiele "pokombinować". :)

*W tym momencie chciałbym przeprosić wszystkich fanów RK-01, ale po prostu akurat tego nie miałem "w łapie" więc jaka replika "na żywo" jest nie wiem. :)

Edited by bzyk36
Link to post
Share on other sites

Wiecie nie ma też kokosów do wydania w końcu na przełomie 15-16 roku życia , a zapewne też byliście w tym wieku i wiecie jak jest z kasą :) , może po wakacjach bym sobie sprawił RK-02 bo 550 zł ponieważ dla nastolatka to dużo . ale do jakiejś dorywczej pracy i będzie git .:D , a tak po za tym to dzięki ; że się tak wyrażę maniacy za pomoc .. :) hehehe

Edited by StolarzB
Link to post
Share on other sites

Tak jak jeden z poprzedników doradzę dozbieranie do dowolnego RK od Boyi (01 też jest fajną repliką, w dodatku wygodną). 031 technicznie nie jest złe, tylko jest plastikowe, a wymiana na metalowy korpus nie jest opłacalna (przy dobrych cenach około 100zł kosztuje dolny korpus, 130zł górny).

 

Zima wciąż jeszcze trzyma, więc możesz chwilę poczekać z zakupem, zaś padający śnieg wykorzystać do uzbierania kasy (jak miałem 16 lat to jakoś się znalazło ludzi, którzy parę złociszy płacili za odśnieżanie) :) :)

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites

no bym miał problem z odśnieżaniem ponieważ mieszkam w mieście ;p ale na wakacje mam możliwość dorywczej pracy ... Po za tym zawsze się coś uzbiera przez zimę i od dziadków na św.wielkanocne:) ok jeszcze raz dzięki za pomoc ..

PS : Mam dopiero 15 z groszami wiec nie jestem za stary hymhymhym

 

Witajcie. Chciałbym jeszcze zapytać co jest bardziej opłacalne do kupna CM031 czy CM028 ?

Czytałem dużo tematów na temat cm028 i cm031, ale różne są odpowiedzi. Wystarczy odp. np. "Warto inwestować w cm031" ; ))

 

tak jak koledzy na górze dozbieraj na RK-02 :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Replika wytrzyma dużo pod warunkiem, że nie będziesz jej używał jak młotek do kotletów czy coś :icon_biggrin: Gearboxy są tam bardzo wytrzymałe więc się nie martw.

Batka hmmm.. jeżeli masz kasę najlepiej kupić ładowarkę mikroprocesorową bo nawet ten chiński akmulator pociągnie długo z dobrym i ostrożnym obchodzeniem.

Jeżeli nie masz kasy to nie wymieniaj nie jest to znowu tragedia.

Tylko ładuj według wzoru.

Jeżeli będziesz kupywał replikę to warto dokupić gumkę HOP-UP za około 25zł (Systema) i w sklepie odrazu Ci ją zamontują.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

przychodzi wam na myśl coś lepszego na początek do 400zł? max 3kg, elektryk, nie gorszy jakościowo i wytrzymałościowo od CM.031, magazynek min 500 ?

 

P.S. Jaką dokładnie ładowarkę, markę, model, nie mam o tym pojęcia

Edited by michałjak
Link to post
Share on other sites

Powiem Wam u mnie kumple w grupie maja te kałaszki 031 i świetnie się sprawdzają, chodzą u nich ponad półtora roku. Batki Cymy nie są złe o ile o nią dbasz to spokojnie potrzyma i nie padnie już na pierwszej rąbance jak w innych chinolach. Miałem taką w thompsonie cymy i kiedy sprzedawałem wciąż dobrze działała. Teraz mam drugą taką batkę i też nie mam problemów. Ogólnie repliki cymy są dobre, zawsze jak będę miał wybór kilku replik tych samych chińskich producentów to wybiorę cymke.

Link to post
Share on other sites

Hej. Zaczynam z ASG i chce kupić http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-a-tactical.html

Czytałem już na forum sporo o wyborze repliki. Zdecydowałem, że ta.

Szukałem jeszcze okularów, kulek i jakiejś ochronnej maski.

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/gogle-okulary/gogle-nv123-a-c-m-black.html

i mam jeszcze pytanie czy warta dokupywać http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/gumki-hop-up/gumka-hop-up-guarder.html

i by w sklepie mi zamontowali?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...