Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Mam takie małe pytanie, co do dyszy bore up. Przy ostatnim rozkładaniu mojego AKMa sprawdzałem sobie szczelność tłok-cylinder i wszystko jest super do momentu w którym zakładam dyszę na głowicę cylindra, wtedy tłok wchodzi do cylindra praktycznie bez oporu. Bore up to systema, dysza także. Rozumiem, że w grę wchodzi tylko wymiana dyszy i tu moje pytanie, jakiej firmy dyszę mam zakupić aby mieć szczelność ? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak masz taśmę izolacyjną w domu, to za jej pomocą zaj... ,bardzo dobrze uszczelnisz dyszę. Musisz zakleić dyszę od strony w którą wchodzi w głowicę cylindra, i żyletką naciąć taśmę w krzyżyk. Dysza powinna wejść na głowicę z pewnym oporem. Sprawdź czy sprężynka popychacza będzie miała dosyć siły aby poruszać dyszą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam :) Małe pytanie co do dysz.

Znalazłem dwie różne dysze uszczelnione

http://azteko.pl/guarder-uszczelniona-dysza-do-m16a2m4-p-956.html - Gurdera z tworzywa

http://azteko.pl/shs-aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-m4-p-1809.html - SHS aluminiową.

 

Jak z jakością u Guradera jest każdy wie, z firmą SHS nigdy wcześniej kontaktu nie miałem. Osobiście wolałbym aluminiową, bo wydaje się żywotniejsza od tworzywa, natomiast ta z tworzywa podobno może lepiej dostosować się do komory, kulki itd itp. Więc w krótkich słowach, którą brać?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...