Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chciałbym widzieć twoją minę, jak z zielonej trawy, którą przykleiłeś na poprzedniej strzelance zostało zżółknięte siano :blink:

Pomyśl na doszyciu szlufek do ubrań - wetkniesz tam trochę zieleni, a jak uschną to wymienisz.

Ale temat jest naprawdę bezbłędny :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o trawę to , taka zółtą z łąk. U nas nie ma za bardzo terenu takiego żeby , zmieniać barwy ghilla . Więc co do tego kleju to według mnie było by szybciej pokryć całe ubranie klejem i na to tą trawę z łąk nakleić widziałem dobry efekt takiego czegoś tylko że nie wiem z jakiego kleju korzystała ta osoba .

Link to post
Share on other sites

Ło matko.

Jak przykleisz trawę, to prędzej czy później odpadnie. Skąd wiesz, że ta osoba akurat używała kleju? Być może było to ghillie.

Barw ghillie się nie zmienia (tzn. w pewnym zakresie można). Robi się nowego.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o trawę to , taka zółtą z łąk. U nas nie ma za bardzo terenu takiego żeby , zmieniać barwy ghilla . Więc co do tego kleju to według mnie było by szybciej pokryć całe ubranie klejem i na to tą trawę z łąk nakleić widziałem dobry efekt takiego czegoś tylko że nie wiem z jakiego kleju korzystała ta osoba .

 

Z góry przepraszam za oftop , ale jakoś nie mogłem się powstrzymać .

 

Proponowałbym Ci wykonać kombinezon z taśmy dwustronnej ( polecam taśmy 3M )

ducttapesuit.th.jpg

Jak już taki kombinezon wykonasz poproś kogoś żeby pokrył go trawą z okolicznej łąki . Efekt powinien być zbliżony do tego z załączonego poniżej obrazka

 

grasssuit620x593.th.jpg

Edited by kubaex
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...