Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika, dylemat


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar rozpocząć zabawĘ z airsoftem, popytałem trochĘ bardziej obeznanych kolegów, poszperałem w necie i wygrzebałem takie coś:

AK cymy http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1147289588-Legenda-Model-47-dobrze-wykonany-.html

pompka w&s http://www.airsoft-militaria.pl/product-pol-1371--Smith-Wesson-M3000Sawed-Off-Red-Dot-350-FPS.html#projector_components_hidding

Wiem, że nie są to najlepsze wybory ale z moim budzetem nie poszalejĘ. Ogólnie myslałem nad M58 ale obecnie nie moge jej nigdzie znaleźć. Co Poradzicie?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jest M180 od GA na Airsoftguns.

Ale jeśli może poczekać na dostawę AGMów, to będzie to lepszym rozwiązaniem, o ile rzeczywiście się one wtedy pojawią :).

Jeśli już ze sklepu, który wskazałeś, moim zdaniem lepszym wyborem byłby ZM61A (z kolbą) lub ZM61 (bez kolby) CYMA, jedyne repliki w cenie poniżej 100.- zł.

Mają przyzwoite osiągi, nie mam zdania na temat ich trwalości i niezawodności.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Odstrasza mnie w nich ten magazynek wsypowy, ale nie wypowiadam się, bo nigdy nie miałem ich w rękach (miałem wyłącznie tanie sprężynowe shotguny Cymy, które rozpadają się od patrzenia ;)).

 

M180 od GA przecież też jest poniżej stówy :).

http://www.sklep.airsoftguns.pl/search.php?node=167&counter=2

Przepraszam, nie zauważyłem, ale czy AG można porównać z Cymą, lub AGM?

Link to post
Share on other sites
Przepraszam, nie zauważyłem, ale czy AG można porównać z Cymą, lub AGM?

Z Cymą nie wiem, od AGMa jest sporo gorsze ze względu na celność. Można porównać to do M47 od DE z tą różnicą, że do GA dostajemy 4 magazynki w komplecie i speedloadera ;).

Link to post
Share on other sites

Nie ten sklep, daruj sobie, poczytaj pierwszą odpowiedź na Twój post. @Jey85 dobrze pisze.

 

Dobra, zajrzałem do działu sklepy i mam odrazu opinie o airsoft-militaria i o m3000. Rozumiem, że ten AK47 od Cymy też odpada, w okolicach 100zł tylko shotguny. Doradzacie mi M180, ZM61A. Pytanie kluczowe, czy te pukawki będą lepsze osiągami(zasięg,celność), wytrzymałością od np takiego wynalazku z allegro, który kupił kolega.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko napisze odnośnie dyskusji na temat awaryjności tanich replik, że wszystko od jakości wykonania a to już loteria. Mam dwa AGMy 003 Long (kupowane jednocześnie więc pewnie z jednej dostawy do sklepu). Jeden strzela jak marzenie a drugi miał pierwszą awarie już na pierwszej strzelance. Mialem też M47 i już po paru dniach zablokował się magazynek (a nawet nie był jeszcze przetestowany w boju, strzelałem tylko do puszek więc użytkowany był delikatnie). W trakcie naprawy znalazłem w środku kawałeczek plastiku blokujący sprężyne, który wyglądał jak "nadlewka" - na pewno nie był żadnym istotnym elementem. Natomiast M47 kumpla ma dwa lata i jeszcze nie miał żadnej awarii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...