Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie argumenty za zakupem ASG


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczynie powiedziałeś, że nie założyłeś gumki, a rodzicom, że będą mieli wnuka? Nawywijał to niech będzie gotowy ponieść konsekwencje. Na tym polega dorosłe życie. Skoro ktoś uważa się za wystarczająco dorosłego by kupić replikę...

 

Btw. Ciekawą masz fotkę w profilu. Który z nich to Ty? :hahaha:

 

EDIT: Widzę cwaniaczku, że zdjęcie już zmieniłeś. Przykro mi, ale nie ze mną takie numery. :icon_smile:

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Dziewczynie powiedziałeś, że nie założyłeś gumki, a rodzicom, że będą mieli wnuka? Nawywijał to niech będzie gotowy ponieść konsekwencje. Na tym polega dorosłe życie. Skoro ktoś uważa się za wystarczająco dorosłego by kupić replikę...

 

Btw. Ciekawą masz fotkę w profilu. Który z nich to Ty? :hahaha:

 

EDIT: Widzę cwaniaczku, że zdjęcie już zmieniłeś. Przykro mi, ale nie ze mną takie numery. :icon_smile:

 

Ty jesteś jakiś niedopieszczony że każdemu screen'a z profilu robisz ?

To zdjęcie ustawiło się samo gdy tylko utworzyłem konto , nie wiem jak , nie wiem dlaczego , napisał do mnie na PW ktoś do kogo to zdjęcie należy więc wtedy odrazy wywaliłem , wcześniej praktycznie uwagi na to nie zwróciłem i zapomniałem o tym.

Cwaniaczek to ty jesteś ale tylko na forum internetowym.

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo ja tutaj odpowiadałem na temat , pomagałem komuś kto tej pomocy potrzebuje , poradziłem mu co zrobiłem dawno temu przed zakupem pierwszej repliki a raczej jak to rozegrałem żeby rodzice i dziewczyna nie kłapali że zabawka i stracone pieniądze i że sobie krzywdę zrobię.

Grubo się mylisz jeżeli myślisz że jesteś wart żebym użył mojego cwaniactwa przeciwko Tobie , nie zasługujesz na to.

Jak zmieniałem to zdjęcie i się zorientowałem że takie jest w profilu , nawet jeszcze do tego tematu nie zajrzałem sprawdzić czy ktoś coś nowego napisał.

Edited by DuchWilka
Link to post
Share on other sites
Ty jesteś jakiś niedopieszczony że każdemu screen'a z profilu robisz ?

To zdjęcie ustawiło się samo gdy tylko utworzyłem konto , nie wiem jak , nie wiem dlaczego , napisał do mnie na PW ktoś do kogo to zdjęcie należy więc wtedy odrazy wywaliłem , wcześniej praktycznie uwagi na to nie zwróciłem i zapomniałem o tym.

Nie chce tu tłumaczyć Kuby ale gdybym to ja odkrył takie coś to też bym screena machnął. A to co piszesz o zdjęciu to ciekawe. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. A w nie jednym forum i nie na jednej stronie mam konta. Powinienieś to chyba zgłosić do administracji.

 

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo ja tutaj odpowiadałem na temat , pomagałem komuś kto tej pomocy potrzebuje , poradziłem mu co zrobiłem dawno temu przed zakupem pierwszej repliki a raczej jak to rozegrałem żeby rodzice i dziewczyna nie kłapali że zabawka i stracone pieniądze i że sobie krzywdę zrobię.

Chyba najlepszy sposób na udowodnienie, że to nie zabawka jest taki żebyś pokazał rany po strzelance albo najlepiej dał sobie z metra strzelić w dupę - jak zakwiczysz z bólu to poznają, że to nie zabawka.

 

Ale wróćmy do tematu najważniejszego tutaj.

@Ripx97pl Zakładam, że już strzelałeś się pare razy z tego warriora i nikomu oczu nie wybiłeś. Jeśli tak to wg mnie powinieneś rodzicom teraz, przed przeprowadzką, powiedzieć, że masz już replikę, że strzelałeś, że nikogo nie zabiłeś i sam też nie ucierpiałeś. Jak będziesz to ukrywał do przeprowadzki to (wg mnie oczywiście) będzie większy syf niż jak sam się przyznasz. Tylko musisz mieć po swojej strony argumenty, że nikogo nie skrzywdziłeś itd. itp.

A jak boisz się przyznać to przenieś replikę do zaufanego kumpla. Są wakacje a rodzice pewnie pracują - pewnie często bywasz sam w domu. Rodziców nie będzie - przeprowadź ewakuacje repliki.

Link to post
Share on other sites

Ty jesteś jakiś niedopieszczony że każdemu screen'a z profilu robisz ?

Tylko abderytom, którzy mają w profilu cudze zdjęcia i (pozwól, że zacytuję) "nie zwracają na to uwagi".

 

To zdjęcie ustawiło się samo gdy tylko utworzyłem konto

To weź odkręć kran i sprawdź czy Ci się w rurach woda w wino nie przemieniła...

 

nie wiem jak , nie wiem dlaczego

Urzekła mnie Twoja historia. Koniecznie musisz opisać to administracji, bo np. ten kolega - który zakładał konto dzień po Tobie - nie świeci cudzymi zdjęciami w profilu...

 

 

napisał do mnie na PW ktoś do kogo to zdjęcie należy więc wtedy odrazy wywaliłem

A owszem, podrzuciłem link Jędrkowi. I nie omieszkam spytać czy wczoraj coś wysyłał... :icon_lol:

 

wcześniej praktycznie uwagi na to nie zwróciłem i zapomniałem o tym.

Jak można zapomnieć o czymś na co się rzekomo nie zwróciło uwagi?

 

Cwaniaczek to ty jesteś ale tylko na forum internetowym (...) Grubo się mylisz jeżeli myślisz że jesteś wart żebym użył mojego cwaniactwa przeciwko Tobie

Jestem rozczarowany. Liczyłem, że co najmniej wyzwiesz mnie na rytualną ustawkę pod trzepakiem... :hahaha:

 

poradziłem mu co zrobiłem dawno temu przed zakupem pierwszej repliki

Dawno to znaczy ile? Bo wnioskując po dojrzałości Twoich wypowiedzi, chyba nie aż tak wiele. Ale oczywiście możesz mieć inna miarę czasu, skoro założyłeś konto wczoraj nad ranem, a wieczorem (cyt.) "zapomniałeś", że masz cudze zdjęcie w profilu...

 

bo ja tutaj odpowiadałem na temat , pomagałem komuś kto tej pomocy potrzebuje

Potrzebuje przylania pasem w dupę, najwyżej. Za to Ty wprost wspaniałej "pomocy" udzieliłeś. Nie dość, że nie znasz osoby ani jej warunków osobistych i rodzinnych, to poradziłeś: "róbta co chceta". Twój post był bezmyślny i sztubacki - co możesz sobie łatwo zobrazować, porównując go z postem mojego przedmówcy (co nie oznacza, że akceptuję wszystkie wyrażone w nim treści).

 

Zresztą co to na litość jest? Forum Airsoft czy forum gimnazjalistów, którzy doradzają sobie nawzajem jak najskuteczniej ukrywać repliki przed rodzicami? Czy leci z nami lekarz?

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Tobie to by się przydał porządny trening i skopanie dupy , bo widocznie ten sport nie wystarcza. Idz zapisz się na trening muai thai czy coś innego , i tam wyładujesz agresję.

Jeszcze jak byś nie był tego świadom , to wcześniej nie tylko ja poleciłem metodę ''faktu dokonanego'' , ale że ja założyłem dopiero konto i jestem zielony to trzeba we mnie uderzyć z nudów bo przecież się nie obronię.

Dla twojej wiadomości to że założyłem konto wczoraj czy tam przedchwilą , co to ma do rzeczy , myślałem że każdy na forum traktowany jest tak samo.

Sprawa zdjęcia jest mi dalej nie znana , mogę napisać gdzieś do administracji , ale nie wiem czy jest sens , zdjęcie zwyczajnie zmieniłem więc sprawy nie ma.

 

ED: A ciekawe czy Ty znasz mnie i moje warunku życia , jak widzisz parę lat temu tą metodą ustawiłem rodziców bo zobaczyli że i tak postawię na swoim i nie ma co dawać kar bo to nic nieda , trzeba to zaakceptować. Powiedz ojcu że kupujesz karabin że wszyscy koledzy mają , na nastepny dzień kup , jak przyjdzie to idz z nim odrazu do lasu i postrzelajcie do puszek ( oczywiście w okularach i całym oporządzeniu) daj ojcu niech do Ciebie postrzela tam z jakiejś odległośći żeby mu udowodnić że nie umrzesz.

Potem on będzie bardziej pozytywnie nastawiony , truj codziennie mamie ''wiesz co było na strzelance?'' ''A michał tak oberwał że potem się tak z tego śmialiśmy...''' itp, po miesiącu będzie spokój.

Edited by DuchWilka
Link to post
Share on other sites

@Duchu lepiej od razu się przyznaj, że skopiowałeś sobie zdjęcie z neta i wkleiłeś do profilu żeby poszpanować. Akurat miałeś pecha bo trafiłeś na kogoś, (Kuba) kto zdjęcie "rozpoznał" i wie czyje, tak naprawdę, jest. Bo to, że zdjęcie samo ci się wstawiło do profilu jest niemożliwe. Po prostu niemożliwe. Jedynym sposobem, żeby wyjść z tej sytuacji z twarzą (jako tako) jest przeproszenie i przyznanie się do skopiowania cudzego zdjęcia. Dobrze ci radzę, bo z Kubą nie wygrasz, a po co źle zaczynać karierę na naszym forum?

Link to post
Share on other sites

@Duchu lepiej od razu się przyznaj, że skopiowałeś sobie zdjęcie z neta i wkleiłeś do profilu żeby poszpanować. Akurat miałeś pecha bo trafiłeś na kogoś, (Kuba) kto zdjęcie "rozpoznał" i wie czyje, tak naprawdę, jest. Bo to, że zdjęcie samo ci się wstawiło do profilu jest niemożliwe. Po prostu niemożliwe. Jedynym sposobem, żeby wyjść z tej sytuacji z twarzą (jako tako) jest przeproszenie i przyznanie się do skopiowania cudzego zdjęcia. Dobrze ci radzę, bo z Kubą nie wygrasz, a po co źle zaczynać karierę na naszym forum?

 

Jesteś pierwszą osobą która mnie miło traktuje.

Ale , nie ma możliwości żebym sam to wstawił , poprostu nie ma , przecież bym się przyznał , co to dla mnie , żaden dyshonor przecież...

Teraz sobie przypomniałem , kiedyś już to zdjęcie gdzieś widziałem , dawno temu , ale tylko je widziałem , nie kopiowałem , nie ściągałem, nic.

Poszukam jakiejś odpowiedzi w necie czy komuś się tak przytrafiło już kiedyś skoro to dla was takie ważne i budzi tyle kontrowersji.

 

ED:Byłem tu już od paru miesięcy ale na innym koncie , koncie kolegi którego chyba nie używa , ale wiesz , jakoś mnie to nie rusza co jakiś kuba o mnie sądzi , bo ja może sądzić co tylko chce tak samo ja o nim.

Edited by DuchWilka
Link to post
Share on other sites

Chyba można sobie darować temat zdjęcia.

Co do metody faktu dokonanego. Bardzo głupi, imo, pomysł. Brak akceptacji ze strony rodziców/opiekunów oznacza, że podopieczny ma taką decyzję przyjąć do wiadomości, a nie stawiać na swoim "bo tak, a wy mi nic nie zrobicie". To przejaw głupoty i szczeniactwa. Jeśli "starszyzna" nie chce się zgodzić na ersoft, można próbować przekonać, że jednak jest to (w miarę) bezpieczne i nie powoduje wypaczenia moralnego (z reguły).

Link to post
Share on other sites

To też zależy od rodziców, tak ? Nie ukrywam że miałem wtedy 13 lat i pierwszą repliką było m16a1 od jg , więc ostro myślę , kupiłem i chowałem przez chwilę w łożku potem powiedziałem że kupiłem karabin , ale przed tem przygotowywałem ich oczywiście na to , ale nie na samo kupno.

''Metoda faktu dokonanego'' to dla mnie , przygotować ale nie na kupno , opowiadać o asg , pokazać jakiś filmiki , odczekać trochę z kupnem ale męczyć. Potem kupić i powiedzieć że była okazja na allegro i że za 200zł się kupiło a tak naprawde za 300 czy 400.

Jeśli rodzice nie znają się na internecie na tyle dobrze żeby jakimś cudem znalezć taki sam model i sprawdzić ile kosztuje to powinno być git.

Wiesz jak myślisz że nie poskutkuje to lepiej nie próbuj , ja znam swoich rodziców i wiedziałem że się uda, musisz z tych wszystkich odpowiedzi wybrać taką przy której czujesz że podziała na starszych , poprostu.

Link to post
Share on other sites

@MarekMac

Ewakuacja nie wchodzi w grę, nie chcę się już z tym tak ukrywać przed rodzicami bo to tylko problem.

A pomyślałeś żeby zapytać o radę wujka, dziadka (etc.) czy choćby psychologa w szkole? Nie sądzisz, że doradzą Ci lepiej, niż banda nastoletnich bęcwałów, w byłym dziale dla zielonych, pewnego forum internetowego?

 

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować

Tyle komentarza co do Twojej konsekwencji...

 

Tobie to by się przydał porządny trening i skopanie dupy

...oraz dojrzałości. A gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do faktu, że jesteś niedojrzałym, rozbuchanym gówniarzem, to służę dowodem koronnym:

 

parę lat temu tą metodą ustawiłem rodziców bo zobaczyli że i tak postawię na swoim i nie ma co dawać kar bo to nic nieda , trzeba to zaakceptować.

kupić i powiedzieć że była okazja na allegro i że za 200zł się kupiło a tak naprawde za 300 czy 400. Jeśli rodzice nie znają się na internecie na tyle dobrze żeby jakimś cudem znalezć taki sam model i sprawdzić ile kosztuje to powinno być git.

 

 

Co odnoszenie się do reszty Twojej wypowiedzi (w tym bredni o równości i sprawiedliwości społecznej oraz usiłowania ustawiania się w roli ofiary cyberprzemocy) czyni zbędnym.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

ja bym proponował porozmawiać"po negocjować"przy osobie która nie będzie trzymała jednej ze stron,powinien to być ktoś kto coś o tym wie(a nie tylko tyle że się strzela do innych) i ktoś kto będzie cię traktował poważnie nie patrząc na wiek.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja miałem to szczęście, że moja mama sama doszła do wniosku, że lepiej żebym ``latał z karabinem po lesie`` niż ``pił z debilami pod sklepem``. A tak na poważnie to próbuj Ich namawiać, nie ustępuj, wytłumacz tacie że też interesujesz się bronią itp..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...