Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, ostatnie zatem pytanie :icon_biggrin:

Te części w przytoczonych w jednym z moich ostatnich postów linków powinny zatem pasować do mojej repliki ?

A i jeszcze jedno, ten prometeus ma wyżłobienia na oringi na zewnętrznej części lufy, żeby ją unieruchomić w końcówce lufy/tłumiku ?

Dzięki za pomoc w dokonaniu zakupu, browara wiszę :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Planuję zakup ASG/KWA M16 LMT Defender Patrol RIS, do którego chcę wrzucić:

 

- zieloną gumkę G&G

- sprężyna Guarder M130

- lufa Prometheus 650mm 6,03mm

- tłumik MUTUS DUO STANDARD 40x250mm

 

1. Czy tłumik zakryje lufę?

2. Czy trzeba będzie dorzucić do środka boreup i zmienic cylinder ze względu na sporą długość lufy?

3. Jakiej firmy bateria i jaka pojemność?

4, Czy to co powyżej wystarczy na parasnajperkę?

5. Ile to będzie miało fps i skutecznego zasięgu?

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Pytanie: wszyscy mówią o legendarnej szczelności stocka KWA- ja w swojej nic nie zmieniałem, jednakże efektu "strzykawki" nie doświadczyłem, gdy rozebrałem gb. Zatem czy on doszczelnia się podczas strzelania, czy coś jest nie-tak z moim egzemplarzem??

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem niestandardowe są dysza i komora, oraz szkielet GB w pewnym sensie (z tego co wiem trzeba upiłować body w pewnym miejscu, gdy się go chce wsadzić do innej repliki).

 

Jak nie wiesz to nie pisz. Najlepiej zmień forum, może w wędkarskie będzie odpowiedniejsze, bo tylko wędkarze opowiadają takie dyrdymały na temat co oni to ostatnio nie złowili.

 

Dysza jest standardowa, jeśli chodzi o długość. Jednak dla stabilizacji FPS wyposażona jest w odpowiedni kołnierz, których wchodzi w komorę. Tak jak w M14 albo G36. Komora jest standardowa, dwój dzielna. Szkielet jest dodatkowo wzmocniony. Przez co odpowiednio grubszy. Czasem pasuję, czasem nie pasuję

 

Z tego co wiem niestandardowe są dysza i komora, oraz szkielet GB w pewnym sensie (z tego co wiem trzeba upiłować body w pewnym miejscu, gdy się go chce wsadzić do innej repliki).

 

Jak nie wiesz to nie pisz. Najlepiej zmień forum, może w wędkarskie będzie odpowiedniejsze, bo tylko wędkarze opowiadają takie dyrdymały na temat co oni to ostatnio nie złowili.

 

Dysza jest standardowa, jeśli chodzi o długość. Jednak dla stabilizacji FPS wyposażona jest w odpowiedni kołnierz, których wchodzi w komorę. Tak jak w M14 albo G36. Komora jest standardowa, dwój dzielna. Szkielet jest dodatkowo wzmocniony. Przez co odpowiednio grubszy. Czasem pasuję, czasem nie pasuję

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś orientuje się jaka jest średnica wewnętrzna przewodu lufy w ASG/KWA, przejrzałem cały temat(niestety po czyszczeniu wszystko się rozjechało) i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi przewijają się wymiary 6,02 i 6,12 a to spora różnica.

Jak do tego się ma Guarder 6,02mm, proszę się powstrzymać od pisania "wsadź Promyka na pewno będzie lepiej" chyba że ktoś miał jedną i drugą lufę i faktycznie Prometheus daje lepsze wyniki.

 

Czy lufy EGDI można dostać gdzieś indziej niż na CASG?

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę już edytować

Jako iż chciałbym upchnąć w replikę lufę 455mm i zamaskować tłumikiem mam pytanie odnośnie marki produktu

6,02mm DeepFire czy Guarder tej samej średnicy

 

Cylinder typ 1 Element czy BigDragon

 

Mam gazowe L85 i wcześniej M4A1 CASV WA z elektrykami nie mam za dużego doświadczenia, a przydało by się coś przejściowego przed i po sezonie letnim

Link to post
Share on other sites

Mam najkrótszego defendera z lufą 285mm z tym iż na froncie siedzi Noveske Rail 12,5" w które wchodzi tłumik. Takie połączenie daje mi możliwość wsadzenia luf w przedziale około 455mm. Po prostu skoro mam możliwość chciałbym to wykorzystać,

 

Standardowo prowadnica kolby jest 5pozycyjna czy wersje 6 i 7 pozycyjne są dłuższe czy identycznej długości a różnica jest tylko w odstępach pomiędzy "klikami"

Pytam gdyż chcę wrzucić w nią lipola i założyć CTRkę

Link to post
Share on other sites

Mam najkrótszego defendera z lufą 285mm z tym iż na froncie siedzi Noveske Rail 12,5" w które wchodzi tłumik. Takie połączenie daje mi możliwość wsadzenia luf w przedziale około 455mm. Po prostu skoro mam możliwość chciałbym to wykorzystać,

 

Standardowo prowadnica kolby jest 5pozycyjna czy wersje 6 i 7 pozycyjne są dłuższe czy identycznej długości a różnica jest tylko w odstępach pomiędzy "klikami"

Pytam gdyż chcę wrzucić w nią lipola i założyć CTRkę

 

 

No chyba,że tak.Miałem kontakt z deep fire i guarderem,i dużej różnicy między nimi nie było(deep fire'owa loteria).Na twoim miejscu wziąłbym guardera.Co do cylindra zastanowiłbym się na shs'em.Wygląda solidnie.Co prawda cylindra od nich nie miałem,ale reszta części,z jakimi miałem kontakt są świetne.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...