Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czyli mam spróbować wsadzić stockową głowice ?

 

Nie, jak już zmieniłeś to zostaw chyba że chcesz koniecznie się przekonać. Sprawdź czy jest strzykawka, czy na HU nie masz luzu (choć w KWA to nie możliwe). Nie samymi efpeesami człowiek żyje.

Link to post
Share on other sites

Może zabrzmi to dziwnie, ale z mojej perspektywy nie ma większego sensu pakować do KWAczki lufy precyzyjnej za 300 czy ileś tam setek złotych. To co dała fabryka jest na prawdę dobrej jakości i zapewnia więcej niż przyzwoite osiągi. No ale jeżeli odczuwasz potrzebę wymiany lufy na inną to zwróć uwagę, że to co przytoczyłeś w linku jest lufą do snajperek i do zwykłych komór nie wejdzie. Spróbuj może znaleźć KM-HEAD'y, które zapewniają podobne, jeśli nie lepsze, osiągi jak promyki. Jeżeli nie chcesz z repliki robić snajperki to długość lufy 407-460mm będzie optymalna.

Link to post
Share on other sites

Tzn Silnik wchodzi do chwytu ale jak mam docisnąć go klapką to bardzo ciasno siedzi, na siłę myśle że dało by rade ale to bardzo mocno bym musiał bym wcisnąć go głębiej. Nie wiem czy zębatka jest za szeroka i nie wchodzi do GB czy silnik za gruby bo ten od KWA wchodzi bez problemu jeszcze z luzem leciutkim

Link to post
Share on other sites

Dawido ja mam dwie KWA i w obu mam silniki tornado F1 i wchodzą do stokowego chwytu bez problemów tylko zębatki mam poprzekładane z tych silników kwa bo te z tornado F1 są za słabe ale nawet ta wchodzi bez problemów

Edited by k-dudzio
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...