Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barret M99 Snow wolf


Recommended Posts

Witam ponieważ nigdzie nie znalazłem artykułu o replice Barretta od Snow Wolf http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152192886-Barrett-M99-SW-01-.html (Jezeli jest bardzo proszĘ o link) proszĘ żeby ktoś się wypowiedział czy macał albo czy posiada albo jakiekolwiek informacje o awyrajnosci* cokolwiek. Z góry dziękujĘ.

 

 

* Że co?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jeżeli myślisz że po zakupie tejże repliki będziesz pro snajperem z zasięgiem x razy większym niż AEG to odpuść sobie.

 

Sam nie posiadam tej repliki a więc nie wniosę zbyt dużo do tematu lecz jako jest to temat dla Zielonych polecam zajrzeć do wątku

Karabiny Wyborowe ----> Zielony Snajper tam dowiesz się że aby była to replika zdatna do użycia musisz włożyć w nią dwa razy jej równowartość.

 

Przez tą replikę możesz zrazić się do Airsoftu ...

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Witam ponieważ nigdzie nie znalazłem artykułu o replice Barreta od Snow Wolf http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152192886-Barrett-M99-SW-01-.html (Jezeli jest bardzo prosze o link) prosze żeby ktoś się wypowiedział czy macał albo czy posiada albo jakiekolwiek informacje o awyrajnosci cokolwiek. Z góry dziękuje.

 

 

Popatrz popatrz. A ja znalazłem 49 tematów w którym pada Hasło "Snow Wolf" I to w samym dziale technicznym. W tym dwa 10 stronicowe tematy. Niesamowite.

Link to post
Share on other sites

Oj, już przestańcie, chcę się po prostu odwdzięczyć. Szczerze, to nawet jestem wdzięczny, że dałeś mi motywacje.

Nie robię tego złośliwie, chcĘ Ci po prostu pomóc odzwyczaić się od nawyków.

 

Biedak , nie może mi darować, że wymusiłem na nim instalację polskich fontów. Niech się wygłupia. Szybko mu się znudzi.

 

 

Szczerze pozdrawiam. :wink:

 

A dziękuję bardzo. W dzisiejszym nawale pół..... i pół...... jesteś jedyną jaśniejącą gwiazdką. Bo przynajmniej ciskasz się inteligęntnie.

Arend

 

 

Inteligentnie.

 

Wyobraź sobie, jak będziemy perfekcyjnie pisać, poprawiając siebie nawzajem.

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

 

 

Stworzymy razem lepszego Miodka ;D .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Jeżeli myślisz że po zakupie tejże repliki będziesz pro snajperem z zasięgiem x razy większym niż AEG to odpuść sobie.

 

Sam nie posiadam tej repliki a więc nie wniosę zbyt dużo do tematu lecz jako jest to temat dla Zielonych polecam zajrzeć do wątku

Karabiny Wyborowe ----> Zielony Snajper tam dowiesz się że aby była to replika zdatna do użycia musisz włożyć w nią dwa razy jej równowartość.

 

Przez tą replikę możesz zrazić się do Airsoftu ...

 

Zrazić,to sie nie zrazisz ale żeby to chociasz 640fpsów miało to musisz włożyć w nią 1700zł +komora zamkowa i lufa. Części do niej nie ma i byś musiał dorabiać.body niesamowite ale w sirodku sam chiński shit

W moim ze stocka nic nie ma bo nawet gałka była znalowa komora pęka a cylinder był plastkiowy+zespół spustu do wymiany

Edited by Barrett M99
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...