Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruger MK1 [KJW]


Recommended Posts

mam trzy szybkie pytanka:

1. czy jeśli chce przedłużyć lufe wewnętrzną to może to być zwykła rurka czy firmówka?

2. czy przedłużenie lufy może skrzywdzić rugera? jeśli tak to z czym sie liczyć?

3. który ruger (pistolet) ma metalowy hop up?

 

z góry dziękuje :)

 

p.s. jak czytalem posty to strasznie narzekaliście że macie gumki zjechane... na machineguns widziałem je po 15 zeta, ale pewnie to już wiecie...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pare nowych fotek z dnia dzisiejszego, mam juz zrobiona dziroe na lufe i pare poprawek i ruger bedzie elegancko wchodzil na swoje miejsce. (nie patrzcie na spost jest niedokonczony)

http://img381.imageshack.us/img381/29/koncowka15th.jpg

http://img418.imageshack.us/img418/7164/ko...oncowka24cr.jpg

http://img381.imageshack.us/img381/9282/ko...oncowka36tn.jpg

 

Tak mniej wiecej będzie wyglądał po skonczeniu. Oczywiście pomaluje go na czarno albo ciemno-zielono i dorobię jeszce szyne pod lunete.

 

A gó**o prawda ! Kupywałem na Capri za 120 i mam Metal HU. Tez mysle nad tuningiem ale jeszcze poczekam  a co do tuningu to ciekawe ile mialby fps przy 2 m rurki precyz. ? , oczywiście nie wchodzi juz w gre strzelanie się

 

Jaiu poczytaj ten temat to sie dowiesz, że przy 60cm rurki bedziesz miał 10 m zasiegu więc fps ok 50 (?)

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie ,jak sprawa wygląda z tolerancja kulek przy załozonej lufie precyzyjnej?? czy kulki hfc 0,33 sie zacinają??Najlepiej jakby wypisać ktore sie niezacinąją,czy opłaca strzelać na troche lżejszych 0,25 ;0,28??

 

I drugie: czy ktoś sprawdzał jaką długośc lufy wybrać aby mieć najlepsze osiągi??

Link to post
Share on other sites

Oto moja wizja przeróbki Rugera. Zamontowana kolba z rurki hydraulicznej pomalowana na czarno + drewniane zakończenie, które chyba zmienię bo śmiesznie wygląda. Planuję jeszcze zrobić dłuższą lufę zewn. oraz precyzyjkę dł. Około 40 cm max. I dolne łoże, takie coś jak w wersji karabinowej tylko do końca lufy :P Na zdjęciach rękojeść jest oklejona taśmą ponieważ ten zatrzask z tylu wystawał trochę poprzez rurke hydrauliczną, która jest zbyt gruba.

 

Kolimator założony,ale biednie wygląda :]

apr261128fm.th.jpg

 

Bez kolimatora :

apr261161fl.th.jpg

 

Całość robiona około 2.5 h ale będę się męczył z dolnym łożem :)

Foty słabej jakości bo robione z kamerki internetowej xD

Link to post
Share on other sites

ja własnie dorabiam do mk1C poduszke policzkową. Bardzo fajnie wygląda na carabine no i ułatwia zycie gdyz mam na nim lunetke. Jak skoncze prace (pewnie niedziela/poniedziałek) to psztrykne zdjęcia i zamieszcze tutaj. Powiem ze poduszka to nie jedyna rzecz która zamontowałem ale nich to bydzie niespodzianka ;)

 

Pzodrawiam

Cerb

Link to post
Share on other sites

Moje prace przy Rugerze ciągle trwają. Zmianiam kolbę na dolną drewnianą oraz dorobię jeszcze dolne łoże i dłuższą lufę :P Oto screen, na razie przykręcone żeby było ale chyba tak zostanie tyle że popracuję nad tym :

apr271207wx.th.jpg

apr271234bw.th.jpg

 

Kolbę jeszcze dopracuję oczywiście :)

A drewno wziąłem ze starej sztachety od płotu :P

Link to post
Share on other sites

lukasz znam osobe która ma, ale pierwsze pytanie jaką ty masz komore ABS czy metal? Bo jak metal to droga wolna polecam coś gumopodobne podlozyc, a jeśli plastikowe to również możesz pouszczelniać ale długo ci taka komora nie pociągnie

 

[ Dodano: Czw 27 Kwi, 2006 ]

Arek Śrendica zew to 25,4mm

 

Tu macie fotki mojego rugera, narazie jest to tylko lufa zewnetrzna bo wew jeszcze nie mam (bedzie mam nadzieje do przyszlego tyg), a luneta jest tylko polozona bo montazu nie dorobilem.

 

13la.th.jpg24is.th.jpg36tn.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam

 

dawno w tym temacie sie nie pojawialem, na dniach opublikuje moja zabawke w kilku odslonach, musze tylko zdjecia odzyskac, teraz dodam do wiadomosci wszelkich zainteresowanych iz posiadam w stalej ofercie:

 

-tlumiki (rozmiar na zyczenie klienta

-lufy zewnetrzne ( j/w)

-przejscia na standartowy gwint 14ke na tlumik

 

do tego dochodzi wiele innych robotek tokarskich, ceny zaleza od materialu z jakiego dany wyrob zostanie wykonany oraz skomplikowania.

 

wszelkie zainteresowane osoby prosze o wysylanie meili na adres:

finduredhel@o2.pl z haslem "ruger czesci" w topicu bo sie moge pogubic i wywalic jako spam :twisted: :twisted:

 

tekere

 

ps. foty powiesze do konca weekndu

Link to post
Share on other sites

witam

 

pare zabawek jakie zaczynam swiadczyc seryjnie:

 

-zestaw zabawek dzisiaj dorobionych, tlumiki i przejscie na gwint 14`

 

zestaw15md.th.jpg

 

przyklad jednego tlumika- 35mm/20cm

 

tlumikduzy4mz.th.jpg

 

a tutaj przjescie z bliska

 

przejscie15tx.th.jpg

 

 

wsio tutaj zaprezentowane jest pomalowane, na zyczenie moge zrobic osprzet i zostawic niepomalowane. dodatkowo posiadam teraz 2 lufy zewnetrzne przedluzone o 20cm, niestety nie posiadam narazie fotek, jak ktos bedzie chcial prosze PM`me to wtedy podesle

 

sa to tylko wybiorcze wyroby, posiadam mozliwosc dorobienia/skolowania wielu innych, jezeli kogos by cos interesowalo prosze dac znac

 

ceny do uzgodnienia, w zaleznosci od indywidualnych potrzeb

 

tekere

Link to post
Share on other sites

ja nie miałem problemów przy alum. castolufie ale nie znałem dokładnego przekroju.

 

Coś mi sie wydaje że do zacięć przyczyniają sie kulki złej jakości wiec przy lepszych kulkach nie powinno sie to zdarzać a nawet jabyś trafił na kulke troche gorszą to przy mocy rugera zaobserujesz tylko mniejszy zasięg. Musiałbyś strzelać z kulek ze skrzydełkami żęby ci sie zacieła w lufie

 

Pozdraiam

Link to post
Share on other sites
bo kumpel dorabiał i troche za ciasne rurki mamy.

 

Jak macie nie dużo za ciasne a są aluminiowe to można je w łatwy sposób powiększyć:

 

1.Bierzesz swoją lufe

2.Jedziesz do castoramy

a)proponuje pokazać ochroniarzowi twoją rurke żebyś nie miał problemów przy wyjściu

3.Idziesz na dział metalowy

4. Wybierasz sobie pręcik 6mm (czywiście sprawdź czy bedzie wchodził do rurki jeśli tak ale ze sporym oporem to jest idealny)

5.Szukasz w castoramie papieru ściernego (jak znajdziesz to so koszyka)

6.Szukasz też w castoramie pasty polerskiej (jak nie znajdziesz to musisz kupić gdzie indziej)

7.Jak nie masz wiertarki to kupujesz jakąs tanią za 50zł

8.idziesz do kasy

9.jedziesz do domu

 

OK zakupy skończone teraz inna bajka:

 

1. wkręcasz twoją rurkę i imadło (należy zachować ostrożność żeby przypadkiem nie dokrecić za mocno bo wtedy kicha)

2.upychasz do rurki pasty polerskiej

3.wkladasz do niej pręt 6mm

4. na końcówke pręta zakładasz wiertarkę

5. odpalamy wiertarke i kręcimy aż ten pręt nie będzie w środku chodził swobodnie (w razie potrzeby można znowu wyciągnąć pręt i znowy napchać pasty)

6. sprawdzmy czy jest ok

7.jeśli jeśli brakuje tylko troche bierzemu czyścimu rurke przpychając przec środek jakąś szmatke albo chusteczke

8. robimu rulonik z paieru ściernego

9. przpychamy go pretem w te i we wte

 

No i gotowe

Link to post
Share on other sites

tak jest 60cm to najlepsze rozwiązanie ja osobiście miałem 70 i była zdecydowani za długa po prostu wypluwał kulke z dużą mocą ale jej tor lotu wyglądał tak jakby HU był założony "do góry nogami". Po skruceniu o te 10cm była wielka różnica.

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...