Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin wyborowy


Recommended Posts

Siema.

 

Dopiero zaczynam zabawĘ z asg. ChcĘ kupić karabin wyborowy. MogĘ na to przeznaczyć około 1900 zł. W oko wpadł mi karabin M82A3 firmy Snow Wolf. Co on nim myślicie? Gdzie najlepiej go kupić i co byście jeszcze polecili?

 

Zdecydowanie słownik lub korepetycje z polskiego.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Barrett to jest raczej ciężki karabin snajperski i z nim zbytnio nie pobiegasz , najlepiej kup VSR od Tokyo Marui i za resztę kasy zrób tuning . No chyba że chcesz coś w pół automacie no to masz SWD ,M14 EBR , SR25 i kilka innych replik.

 

A no i karabin wyborowy a snajperski to nie do końca to samo. Tak jak Snajper a Strzelec wyborowy.

Edited by mossad1234
Link to post
Share on other sites

To jest bardziej sprzęt który można użyć jako osłona gniazda snajpera albo obrony pozycji albo kiedy mam scenariusz gdzie musimy zdjąć jakiś cel (VIP, dowódca) . Ale Barrett ma jeszcze inne zadanie (element psychologiczny ) sam widok tego sprzętu ma mówić: To jest moc!!

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak Barrett m82 jest cudny ale jeżeli zaczynasz przygodę z ASG to pomyśl o tym że ta replika to ponad 7kg i 143cm długości. W stocku 400fpsów to troszkę mało jak na takie wiosło a za 1900zł to można go ztuningowac a i tak będzie na niego mało żeby to miało jakiś większy sens. Pomyśl o jakimś SR25 np nie drogi na początek nada się doskonale.

Link to post
Share on other sites

Jak zaczynasz z ASG to nie kupuj snajperki, bo możesz komuś zrobić krzywdę. Polecam lekturę "Poradnika maniaka" autorstwa LogaNa. Za 1900 zł masz dobrą szturmówkę, baterię, ładowarkę i magazynki.

W pełni się zgadzam, @Yebiemieto posłuchaj dobrej rady @Attero! Poczytaj na Forum, tematów o snajperstwie jest aż za dużo, pomyśl i kup karabin szturmowy. :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

W pełni się zgadzam, @Yebiemieto posłuchaj dobrej rady @Attero! Poczytaj na Forum, tematów o snajperstwie jest aż za dużo, pomyśl i kup karabin szturmowy. :zastanawia:

 

A jak go "jara" snajperstwo? Faktem jest, że trzeba się bardzo dłuuuugooo zastanawiać, czy właśnie to, "to jest to". Na początku chyba większość jest zainteresowana, a potem...

Link to post
Share on other sites

Gdybyś kiedyś przybył do Cz-wy pożyczyłbym Ci mojej EBR-ki. Ma wagę i długość Barreta. Jest w trakcie tuningu i ma te 460 fps.

Po jednej strzelance będziesz wiedział czy to dla Ciebie czy nie bardzo.

 

Snajperstwo w ASG to nie to samo co w prawdziwej walce, nie bardzo masz przewagę zasięgu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...