Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak uzyskać taki efekt?


Recommended Posts

Użyj na przykład wełny stalowej, wodnego papieru ściernego, a jak jesteś odważny i pewny ze body się nie rozpadnie do na rower, body przywiązać na sznurku i jazda po jakimś żwirze, polnych drogach itp. itd.

 

Sposobów jest mnóstwo. Jeżeli użyjesz papieru ściernego to nie trzyj na pałe tylko pooglądaj fotki gdzie prawdziwa broń się najbardziej wyciera i tam popracuj nim mocniej, nie zaniedbuj jednak reszty, w innych miejscach też ma być wytarty lecz nie do gołego metalu. Od siebie polecam wełne stalową, najlepsze efekty się uzyskuje.

 

Powodzenia.

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

Na zdjęciach widzę też ładnie postarzone drewno. W tym przypadku polecam zdrapać oryginalny bezbarwny, pomalować cieńką warstwą o 2 odcienie ciemniejszą od obecnego i dopiero bezbarwnym. Reszta "ozdóbek" na drewnie wedle uznania.

Link to post
Share on other sites

Zdrapać stary lakier do gołego.Wygładzić mniej lub więcej-według upodobania.Nasączyć kilka razy gorącym pokostem lnianym.Po przeschnięciu pociągnąć bejcą[dąb wenger-bardzo pasuje do czornego metala]. Po wyschnięciu potraktować kilka razy woskiem do ciemnego drewna.I chwatit. Potem już tylko podziwiać. :icon_biggrin:

Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites

Kiedyś się w to bawiłem - zdjąłem farbę, położyłem czarny jako podkład, na to pomarańczową (nie pamiętam za cholerę nazwy, ale kolor ident-patent jak ten na stockowych magach) - wszystko zmatowiłem i poprzecierałem. Wyglądało dobrze. Czyli staro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...