Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luneta 4x32 Strike Systems (oszynowana)


Recommended Posts

Witam.

 

Szukałem lunety, która by wizualnie pasowała (nie odstawała zbytnio) na moje G36. W tej chwili mam tam chińskie cuś 3-9x40 na wysokim montażu i w połączeniu z gietkowym RISem wygląda to trochę jak na rusztowaniu (no i muszę podnosić głowę, żeby celować :icon_razz2: ).

 

Szukając czegoś lepiej pasującego trafiłem na taką lunetę: http://www.asg.com.pl/Luneta_4x32_z_szynami_Strike_Systems,p,3415.php

Problem w tym, że nigdzie nie znalazłem dostępnej.

 

Tak więc... mógł by ktoś wyrazić swoją opinię o tej lunecie? Wiem, że jest to tanie i nie powala, ale jakość na poziomie chińskiej lunety za którą dałem ok. 150 zł jest dla mnie w pełni zadowalająca.

 

No i czy może ktoś wie gdzie można by to dostać, lub zna jakąś alternatywę?

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje lunet ze zintegrowanym montażem - tak by nie było pod nią prześwitu. Jeśli znacie jakieś inne lunety, które waszym zdaniem ładnie by wyglądały na G36, to też chętnie obejrzę. :happy:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

1. Śmieć

2. Lepiej, ale to też chinol. Cena kosmiczna.

 

Szukaj lunet Delta Optical Entry. Co prawda nowe stoją po ok. 160, ale lepszych (nowych) lunet za tę cenę raczej nie kupi.

 

A co do chińskich lunet, to wydaje mi się, że użytkownik strzalw10 na allegro ma je najtaniej.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Mówiłem o tym ołówku 3-7x20.

 

A tak nawiasem mówiąc, to WSZYSTKIE tego typu lunety, to takie same chinole. Popatrz na inne oferty - czy to "Tasco", "ZOS", czy "Gamo", czy "Strzelec" - wszystko to to samo. Napisami się tylko różnią i ceną... Jakość w tym wypadku zależy od parametrów, a nie "marki" (chyba, że się trafią plastikowe szkła, o czym słyszałem). Chińskie 4x40 jest IMO wystarczające do airsoftu, miałem okazję spojrzeć i jakość obrazu była całkiem w porządku.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...