Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika, pierwszy problem


Guest adek21

Recommended Posts

Guest adek21

Witam!

 

Rozpoczałem swoją przygodę z ASG od tego modelu -> http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/pj4-cqb-p-j.html

 

Już na starcie pojawia się problem. Ładowałem akumulator +/- 10h, po podłączeniu aku do repliki działała ona może z 15min umiarkowanego strzelania, po czym bateria padła i mechanizm tylko stukał. ładuje ją 2 raz, ale nie wiem czy to ma sens. Czy to możliwe, że dobrali do zestawu za słabą baterią, albo na tyle wadliwą? Jeśli nie, to co?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites
Guest adek21

Na taiwanie masz tylko 3 dni gwarancji na baterię :F

 

 

Paczka przyszłą wczoraj o 15 i już wczoraj w nocy im wysłałem informacje o problemie. jak trzeba będzie to się zabiorę i pojadę do Krakowa z tym.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest adek21

No, zatem poładowałem ją 2 raz i starczyło może na 4 serie, kwestia minuty i znów mi pyka i nic więcej. Zauważyłem tez, że dość szybko sie akumulator nagrzał. Jak zawsze moje szczęście, wydac na coś większe pieniądze to teraz trzeba się srać z wysyłaniem, odsyłaniem i znów kilak gier w tył będę.

Link to post
Share on other sites

"Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej."

 

No i?

 

Kolejny co niezgodności towaru z umową od gwarancji nie odróżnia...

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Nawet pomijając tematy gwarancji rozruchowych, czy niezgodności, kupujący ma prawo w tym przypadku do zwrotu towaru w przeciągu 10 dni roboczych, pod warunkiem, że zwraca towar nieużywany. A że bateria jest padnięta, to nie podlega dyskusji, że towaru nie dało się używać :)

Link to post
Share on other sites

No i chyba gwarancja rozruchowa powinna takie coś obejmować. W końcu obejmuje "rozruch" a w moim rozumieniu w tym przypadku już przy rozruchu bateria była wadliwa. Oczywiście to tylko moje rozumienie słowa "rozruch", prawnie może być inaczej.

Link to post
Share on other sites
Guest adek21

Dodzwoniłem się do łaskawych serwisantów, kazali samemu pokręcić śrubą silnikową. Kręciłem po milimetrze, końcu zaskoczyło, ale jak! Silnik działał jak piła motorowa. Więc odłączyłem akumulator i odsyłam im to. Jeszcze niech mi tylko każą za wysyłkę zapłacić, to ich ustawie do pionu tam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...