Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet gazowy czy elektryczny


Recommended Posts

Chwila zabawy z Forum powinno udzielić Ci odpowiedzi jakie modele AEPów są najrozsądniejszym wyborem. Oczywiście jeżeli nie wymagasz od AEPa więcej niż ~250 fps. Bo jeżeli wymagasz to odpuść bo takowego poprostu niema.

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli pisząc "rozsądny"?

Nie chcę za bardzo zaśmiecać forum, szczegółowe wymagania znajdziesz w temacie "Replika boczna (pistolet) na cały rok" (link poniżej). Głównie chodzi o to, żeby nie była to chińska replika, była metalowa, miała co najmniej 250 fps (nie zasilana bateryjkami)...

http://forum.wmasg.pl/topic/125077-replika-boczna-pistolet/

 

Chwila zabawy z Forum powinno udzielić Ci odpowiedzi jakie modele AEPów są najrozsądniejszym wyborem. Oczywiście jeżeli nie wymagasz od AEPa więcej niż ~250 fps. Bo jeżeli wymagasz to odpuść bo takowego poprostu niema.

Z tego co na razie widzę to masz rację. Pozostaje jedynie nadzieja, że Tokyo Marui M9A1 AEP nie będzie plastikiem na baterie (co niestety zdarza się w AEP TM). Gdyby ktoś znalazł, gdzie to można dostać to piszcie, ale wydaje mi się, że trochę wody musi jeszcze upłynąć.

http://wmasg.pl/pl/news/show/284692

Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem, jak ludzie są aż tak "uczuleni" na plastik...

W moim przypadku nawet nie o to chodzi, że "metal" ma być bardziej wytrzymały, ale Beretta źle wygląda plastikowa (wydało się chodzi o lans). Ten Glock Cymy (Cm.030) nie jest nawet taki zły, ale to dalej Glock :P Może nawet być tak, że plastiki lepiej nadają się na niższe temperatury np. moje RK-02 szybciej zamarzło przy -15/20st niż JG 608-2 (abs) kolegi, ale może to tylko dlatego, że to inny model. Tak, czy siak szukam metalowej klamki - w razie czego jak się skończy amunicja mogę nią rzucić :D

 

Jeśli chodzi o auto to na ostatniej strzelance (QCB) znajomy dostał właśnie serią po twarzy, niby replika 200 fps ale nie wyglądało to fajnie - dla mnie pojedyńczy w zupełności wystarczy (do auto mam AK).

Edited by Almucard
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...