Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ostateczny dobór wyposażenia


Guest zehn

Recommended Posts

Guest zehn

Witam

Mam pytanie o zestaw dostałem od kolegi propozycja odkupienia od niego zestawu. Był używany tylko w 4 rozgrywkach. I czy opłaca sie od niego ten zestaw odkupywać?

 

Replika.

Luneta.

Kalimator*.

Magazynek.

Kulki.

 

1.A zapomniał jakbyscie mieli coś lepszego do zaoferowania to piszcie.

2.A czy to dobry pomysł montować kalimator* na lunecie, bo chodzi mi oto że jak ktoś bedzie blisko to nie przykładać oka do lunety tylko szybko luknąc na kalimator*.

 

Pozdrawiam..

 

 

*Ten gadżet Rysiu nazywa się kolimator. A montowanie go razem z lunetą jest bezsensowne.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Witam

Mam pytanie o zestaw dostałem od kolegi propozycja odkupienia od niego zestawu. Był używany tylko w 4 rozgrywkach. I czy opłaca sie od niego ten zestaw odkupywać?

 

Replika.

Luneta.

Kalimator.

Magazynek.

Kulki.

 

1.A zapomniał jakbyscie mieli coś lepszego do zaoferowania to piszcie.

2.A czy to dobry pomysł montować kalimator na lunecie, bo chodzi mi oto że jak ktoś bedzie blisko to nie przykładać oka do lunety tylko czybko luknąc na kalimator.

 

Pozdrawiam..

Tak warto tylko ciekawe za ile :D

Link to post
Share on other sites

Jak zamontuje holo na lunecie bo ma szynĘ to jakieś +50 punktów do lansu.

 

 

Wręcz -20 bo kto widział montować takie wielkie koli na w sumie nienajwiększej lunecie. Rozumiem ze miniDoctera, ale nie Eo.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest zehn

I prawie ostatnie pytanie. Jaką lunetę dostępną poleciliście z podświetlanym kzyżem? Do 250zł.

 

A co do walki wręcz dokupię bagnet i będzie + 30.:P

Edited by zehn
Link to post
Share on other sites
Guest zehn

Bo jak będzie rozgrywka w nocy to by się przydało podświetlenie.

A z ta celnością chodziło mi oto tam gdzie będzie skrzyżowany krzyż tam kulka trafi prawie idealnie trafi.

Link to post
Share on other sites

Hehehehehehehe następna zielenina z nadzieją że jak powiesi lunetę to będzie miał samonaprawadzające się kulki. Zehn niestety to nie gra komputerowa gdzie wystarczy naprowadzić nitki celownika na cel i po problemie. Aby poprawnie użyć celownik optyczny trzeba mieć pojęcie o wielu zmiennych. Trzeba umieć odłożyć poprawki, trzeba wiedziec jak przeliczyć odległość, trzeba wiedzieć jak przeliczyć prędkość celu na minuty kątowe, a te na miliradiany. I wszystko to trzeba robić szybko i w pamięci. Pomijam już wpływ wiatru na kulkę i inne tego typu zawirowania.

 

A podświetlenie w lunetach produkcji ACM skutecznie wyklucza te lunety z jakichkolwiek zabaw odbywających się po zmroku. O i przed zmrokiem też.

A cena lunety średniej klasy to 2-3 tysiące złotych. Za 300 złotych to sobie możesz poszukać lunetę klasy najwyżej mizernie dostatecznej.

Link to post
Share on other sites

Zehn co do twojego 2 pytania .

Piszesz w nim że gdyby ktoś był blisko mierzyłbyś z kolimatora , czy ty z repliki o takiej mocy chcesz strzelać do bliskich celów ?

Zamiast jakiejś słabej lunety kup lepiej boczniaka.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...