Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który CIRAS  

7 members have voted

  1. 1. Którego CIRASa polecacie?

    • G Tan Tactical CIRA Armor Vest
      0
    • Strike Systems - CIRAS - Coyote Brown
    • G EB MAR CIRS (Normal version) CB


Recommended Posts

Bez wnikania, co jest CIRASem, a co CIRASo podobne. Generalnie chodzi mi o CIRASa w coyocie/CB za podobną kasę.

 

Którą z tych 3 kamizelek polecacie?

 

 

G Tan Tactical CIRA Armor Vest

http://www.ebairsoft.com/tactical-cira-armor-vest-p-968.html

 

Strike Systems - CIRAS - Coyote Brown

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_80_269&products_id=3732&name=Strike_Systems_-_CIRAS_-_Coyote_Brown

 

G EB MAR CIRS (Normal version) CB

http://www.ebairsoft.com/cirs-normal-version-p-1395.html

Link to post
Share on other sites

 

 

Naprawdę?

 

FLYYE nigdzie nie ma, będą pod koniec miesiąca najwcześniej w KHAKI w Krakowie. W CASGU na gunfire.pl nie wiedzą nawet kiedy. Gołe będą po około 720zł, ze wszystkim 900zł. Dolar mocno poszedł w górę.

Te kamizelki co wrzuciłem wyjda mnie około 350-380zł ze wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Jak nie masz kasy od siebie polecę stare Cirasy GFC z cordury, praktycznie nie do zajechania. Problem z tym że są praktycznie niedostępne.

 

 

Gdyby FLYYE były w takiej cenie jak jeszcze rok temu to bym brał, ale teraz 900zł za Martime to dla mnie przesada. No właśnie zaletą tych co podałem jest to, że są dostępne...

 

A ja polecę odezwanie się do jakiegoś krawca, np. Bombla.

 

 

Ok, a jeśli którąś z tych to którą w założeniu, że mam możliwość kupienia ich w bardzo podobnej cenie?

Link to post
Share on other sites

900zł za Flyye? za podobną kasę można mieć kontrakt EI :blink:

 

Edit: oczywiście używkę EI ;)

 

 

No po tyle jest teraz dolar:) Wcześniej można było mieć gdzieś za 700zł.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Więc po co Ci kamizelka w której się będziesz gotował i narzekał, że goła waży tonę? Cirasy są wielkie i przestarzałe. Lepiej wziąć jakiś beltkit lub coś pokroju KP-12.

A może kolega stylizuje się w jakimś konkretnym kierunku, lub po prostu CIRAS mu się podoba? Nie napisał w temacie że chce beltkita więc po co narzucać mu swój wybór?

Link to post
Share on other sites

Ten kto mówi że CIRAS jest przestarzały... biada mu.

 

Ogólnie kamizelki zintegrowane bez żadnej balistyki ( w ASG usztywnienia ) nie mają większego sensu. Co z tego że możemy przenosić dużo szpeju, jak bez balistyki jest niewygodny a podobną powierzchnię nośną możemy uzyskać na większych chestach ( typu RRV ) albo PC z cummerbundem, do których nie trzeba wsadzać balistyki.

Link to post
Share on other sites

Ten kto mówi że CIRAS jest przestarzały... biada mu.

 

Ogólnie kamizelki zintegrowane bez żadnej balistyki ( w ASG usztywnienia ) nie mają większego sensu. Co z tego że możemy przenosić dużo szpeju, jak bez balistyki jest niewygodny a podobną powierzchnię nośną możemy uzyskać na większych chestach ( typu RRV ) albo PC z cummerbundem, do których nie trzeba wsadzać balistyki.

 

1) Chcę CIRASA

2) jak jest wygodniej będę nosił wkłady

3) Czy któryś z tych 3 CIRASów które wrzuciłem jest coś wart?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...