Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG0608 vs. CM.040 i inne "wynalazki"...


Co wybrać ?  

27 members have voted

  1. 1. Sprawdzone chinole, czy jakiśn wynalazek z broń.pl ?

    • JG0608
    • CM.040D
    • CM.040B
    • MP7 (broń.pl)
    • UMP45 (broń.pl)
      0


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie słuchaj Powały, bo ostatnio bredzi. Gumkę zawsze warto wymienić, (...)

 

Nigdy nie pisalem, żeby nie wymieniać gumki, mi chodzi dobrze na stockowej, ale to loteria, po prostu dobrze trafiłem.

 

Jeśli chodzi o ładowarkę, ta, którą chciałeś kupić jest niemal identyczna z tą, którą dostaniesz w komplecie z repliką, do tego koszmarnie droga, więc zakup bez sensu. Dobre ładowarki to mikroprocesorowe, a one są zdecydowanie droższe, najtańsza, nie piszę, że najlepsza (mi służy już trzeci rok).

 

Odnośnie baterii wypowiem się z pewną ostrożnością, bo w tym zakresie mam niewielką wiedzę, w naszym teamie używamy Firefox, ale wydaje mi się, że lepsza będzie 8FIELDS.

 

PS.

@Didi, skomentuj... :maniak_jezyk2:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Tak myślałem...

 

Nie bo :

 

1. Nie wydam ponad 200 zł na jakąś chrzanioną ładowarkę,

2. na zbrojowni nie ma wersji bez zasilacza (pasował by uniwersalny do notebooka ? taniej by było),

3. Ta co podałem wyżej, albo lepsza replika.

 

I jak się ma JG069MG vs. CM028 ?

Link to post
Share on other sites

Człowieku! Nie chcesz - nie kupuj. Ty sobie baterie rozwalisz.

Ile możesz tych pytań zadawać? Wziąłbyś, poszukał i dawno byś znalazł odpowiedź. Ale nie, bo po co...

Edited by Didi
Link to post
Share on other sites

MP5 z JG jest bardzo dobre :D Ja miałem przez rok MP5A4 z JG i działa do dziś ( sprzedałem kumplowi, który jest zadowolony ). Bardzo dziwne zjawisko jak na chińczyka ale śmiga niesamowicie :) Po wymianie tylko gumki, regularnym czyszczeniu i smarowaniu.

Link to post
Share on other sites

Didi, uspokój się. Jak masz za dużo kasy i chcesz wywalać po dwie stówki lekką rączką na głupie ładowarki - droga wolna. Ja nie zamierzam.

 

PlanB - http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=91_54&products_id=621 to ta ładowarka którą podałeś ? 10 zł drożej, ale wolę kupić wszystko w jednym sklepie. Rozumiem, że ta ładowarka już jest dobra i stockowy akumulator pociągnie spokojnie ?

 

fusi - dzięki za opinię. :) Gumkę wymieniałeś od razu czy działałeś na stocku jakiś czas ? Jak na full stocku ta replika chodziła (o ile gumki ha nie wymieniłeś od razu) ?

Link to post
Share on other sites

Tak myślałem...

 

Nie bo :

 

1. Nie wydam ponad 200 zł na jakąś chrzanioną ładowarkę,

2. na zbrojowni nie ma wersji bez zasilacza (pasował by uniwersalny do notebooka ? taniej by było),

3. Ta co podałem wyżej, albo lepsza replika.

 

I jak się ma JG069MG vs. CM028 ?

Niestety tylko Ci się wydawało. Jakbyś myślał to wyciągnołbyś wnioski z tego co czytasz ( no chyba że nie czytasz tego co Ci odpowiedają).

 

1. Dobrą ładowarkę da się kupić za 150-160 zeta trzeba tylko pomyśleć i poszukać.

2. Jakbyś myślał i czytał to byś wiedział że oczywiście można (wystarczy zasilacz dający 5A ma wyjściu a taki się da kupić za około 10 pln)

3. To juz komemtowałem we wcześniejszych tematach

 

Jak Wartburg do Trabanta. Obie repliki są takie sobie, ale dobre dla początkijącego.

 

Tyle w temacie.

 

 

I widząc że mało do Ciebie dociera temat zamykam. Definitywnie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...