Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

biorąc do ręki hi-capa (5.1 zapewne masz na mysli) i colta 1911 z ksc, hi-capa jest wiekrza od pierwowzora...

 

Olo, pytanie do ciebie, mam zamiar zamówić swój własny egzemplaż tegoż pistoletu (Hi-capa 5.1) ale panowie odpisujący na maile odpisali że jakiś tam dostawca nie ma od importera jakoś tak :P

 

Możesz mi wytłumaczyć dlaczego nie macie hi-capa 5.1 i nie jesteście w stanie w zadnym stopniu oszacować termin dostawy?

Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie do Ciebie Szpargal:

 

Czy zamierzasz używać tej kabury na strzelaniach? czy kupujesz ją, żeby nosić pistolet zawsze przy sobie?

Bo jak ta pierwsza opcja to w niedługim czasie może Ci się hi-capa ładnie porysować od wszelakiego brudu jaki się dostanie między kaburę a pistolet :roll:

Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie do Ciebie Szpargal:

 

Czy zamierzasz używać tej kabury na strzelaniach? czy kupujesz ją, żeby nosić pistolet zawsze przy sobie?

Bo jak ta pierwsza opcja to w niedługim czasie może Ci się hi-capa ładnie porysować od wszelakiego brudu jaki się dostanie między kaburę a pistolet :roll:

 

Olo, ani jedno ani drugie ;-) Potrzebuję kabury do domowego trenowania szybkiego dobycia broni. A Hi-Capa dlatego, że podoba mi się oryginalny STI Eagle 5.0 i już się chcę przyzwyczajać 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Witam!

Ostatnio kupiłem pistolet Hi-Capa 4.3 firmy WE i potrzebuję do niego kabury, musi być ona udowa,czarna i prawostronna ;) Zastanawiałem się nad tą http://military-zone.sklep.pl/p1004,kabura-udowa-czarna-uniwersalna-mil-tec.html tylko nie wiem czy pistolet będzie pasować, dlatego proszę was o pomoc , czy ta będzie dobra, czy polecacie mi jakąś inną.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Edited by LGóral
Link to post
Share on other sites

Witam!

Ostatnio kupiłem pistolet Hi-Capa 4.3 firmy WE i potrzebuję do niego kabury, musi być ona udowa,czarna i prawostronna ;) Zastanawiałem się nad tą http://military-zone.sklep.pl/p1004,kabura-udowa-czarna-uniwersalna-mil-tec.html tylko nie wiem czy pistolet będzie pasować, dlatego proszę was o pomoc , czy ta będzie dobra, czy polecacie mi jakąś inną.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

 

 

większość będzie pasować, w sumie każda "uniwersalna", czy jak kto woli modularna.

poszukaj używanych firm takich jak condor, flyye, pantac, eagle, blackhawk czasem naprawde można dostać cośdobrego za niską cenę.

osobiście odradzam mil-teca.

wg mnie lepiej wziąć ACMa. ale to już różne opinie są, jednak miltec robi tragiczne oporządzenie, w acm to przynajmniej da się biegać a nie tu drapie tu sę wbija a tu odpada.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Może się jeszcze komuś przyda, miałem hi-cape 5.1

pasowała ona do serpy, wystarczyło tylko zaokrąglic pilnikiem delikatnie osłonę spustu. W colcie jest zaokrąglona a w hi-capie kanciasta

Po prostu bez tej przerubki hi-capa nie wsumie sie ,,na miejsce,, i nie zablokuje w kaburze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Witam,

trochę czasu minęło i nie chcę zakładać nowego tematu, więc podbijam - czy pojawiła się jakaś nowa, dobra kabura na pas do Hi-Capa 5.1? Szukam kabury sztywnej, do sprawnego dobywania repliki i do pierwszych prób w IPSC ( nie chcę jeszcze wieszaka). Możecie coś poradzić, albo podsunąć jakiś pomysł?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Minęło już prawie 2 tygodnie, a ani RR ani Iwo się nie odezwali... :icon_neutral2: Dziwne... mimo przypomnień...

A może Wy mi doradzicie konkretny model kabury na pas do Hi-Capy 5.1 od TM? Sprawdzoną, może ktoś z Was ma i używa z powodzeniem? W sumie to najpopularniejsza replika ASG na świecie, a nie mogę nic znaleźć... Na pewno ktoś ją ma... podzielcie się... :icon_confused3:

Link to post
Share on other sites

Yahalom,

dzięki za filmik, widziałem go już, ale kabury z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci zamykanego paska za kurkiem nie są dla mnie, ze względu na IPSC - taki bezpiecznik nie jest wskazany z racji na trudność w manipulacji.

 

Link do Francji fajny - ale staram się poszukać czegoś nie wymagającego przeróbek.. :)

 

W ogóle to dziwi mnie to, że nie ma specjalnie dedykowanych kabur do replik, gdzie stanowią one dość spory rynek zbytu... Ktoś nie wyczuł interesu jeszcze..?? :icon_rolleyes:

 

W Specshopie zaproponowano mi kaburę Fobus, indeks 7175 - czy ktoś ją widział w praktyce do Hi-Capa 5.1?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...