Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Skoro już je masz to sobie je przestrzel i się przekonasz, ale ja bym im nie ufał. Ochrona oczu jest najważniejsza więc tu nie ma oszczędzania. Kupuj tylko produkty renomowanych firm takich jak Bolle czy ESS itd.

Link to post
Share on other sites

Zauważ że na każdych okularach tak pisze, ale wytrzymują strzał z ponad 500fps z przyłożenia.

Wiesz czemu?

Bo nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za czyjeś oczy jak takie okularki się jakimś cudem przedziurawią...

Link to post
Share on other sites

Zabawne , na balistycznych z milspeciem i normami bezpieczenstwa tak nie jest napisane.

nawet uwexy za 20 pln spełniają normy balistyczne dla małych odłamków.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Mi to pachnie uciekaniem od odpowiadania za produkt który sprzedają. TG i GF to największe hurtownie ACM w PL. w ich ofercie nie ma innych produktów. a jakość acm wszyscy znamy. oni też.

zauważ że gogle bolle, uvex, ess spełniają normy bezpieczenstwa np stanag 2920 ( zatrzymanie małych ciał stałych do 680 fps ), milspec. etc.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

zabawne , na balistycznych z milspeciem i normami bezpieczenstwa tak nie jest napisane.

nawet uwexy za 20 pln spełniają normy balistyczne dla małych odłamków.

A gdzie mogę kupić takie uwexy?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Skoro już je masz to sobie je przestrzel i się przekonasz, ale ja bym im nie ufał. Ochrona oczu jest najważniejsza więc tu nie ma oszczędzania. Kupuj tylko produkty renomowanych firm takich jak Bolle czy ESS itd.

Zgadzam się w 100%.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Skoro już je masz to sobie je przestrzel i się przekonasz, ale ja bym im nie ufał. Ochrona oczu jest najważniejsza więc tu nie ma oszczędzania. Kupuj tylko produkty renomowanych firm takich jak Bolle czy ESS itd.

 

Tylko najlepiej z najmocniejszej repliki dostępnej w teamie :)

Link to post
Share on other sites

Panowie: axelrybaczewski , Radula i otix96. To jest moje ostatnie ostrzeżenie w temacie pisowni.

 

Ile razy można pisać że chińskie podróbki markowych okularów nie zapewniają właściwej ochrony ze względu na ich niepowtarzalność w serii oraz brak atestów.

Używanie ich może skończyć się wypadkiem, a ze względu na brak atestów bezpieczeństwa firmy ubezpieczeniowe są zwolnione z wypłaty odszkodowania.

I to wcale nie jest dupochron krakmanów tylko ostrzeżenie przed niepełnowartościowymi produktami.

Zresztą produkty atestowane są w takich cenach że idiotyzmem jest kupowanie chińskich porróbek.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...