Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G608-4 czy da się tuningować?


Recommended Posts

@WSputnik, TUTAJ masz już po tuningu, z gwarancją. Mam tę replikę od półtora roku i bardzo sobie ją chwalę. Bardzo dobry sklep, doskonały serwis. Napisz do nich, albo zatelefonuj, pogadaj, dowiesz się więcej, może się potargujesz, żeby jeszcze coś Ci dodatkowo wymienili. Mój sprawuje się bez zarzutu. :maniak_OK:

Moja Kobieta użytkuje G36K, też bez problemowo.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

@WSputnik, TUTAJ masz już po tuningu, z gwarancją. Mam tę replikę od półtora roku i bardzo sobie ją chwalę. Bardzo dobry sklep, doskonały serwis. Napisz do nich, albo zatelefonuj, pogadaj, dowiesz się więcej, może się potargujesz, żeby jeszcze coś Ci dodatkowo wymienili. Mój sprawuje się bez zarzutu. :maniak_OK:

Moja Kobieta użytkuje G36K, też bez problemowo.

A to skoro masz te replikę to jaki ma zasięg?

Edited by WSputnik
Link to post
Share on other sites

Nie mierzyłem. "Na oko":

- skuteczny (trafienie w pole żywotne, tarcza "francuz") około 55 m (mierzone krokami),

- całkowity około 70 m (taką długość ma moja działka), ale z trafieniem wówczas już jest zdecydowanie gorzej.

Strzelałem kulkami Guarder 0,23 przy bardzo lekkim bocznym wietrze, temperatura około 20'C.

Zapewne wyniki w celności poprawiłyby się gdyby włożyć lufę precyzyjną.

Kulki 0,23 są do tej repliki zbyt lekkie, powinny być 0,25, ale mam tamtych spory zapas i muszę je wystrzelać.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie mierzyłem. "Na oko":

- skuteczny (trafienie w pole żywotne, tarcza "francuz") około 55 m (mierzone krokami),

- całkowity około 70 m (taką długość ma moja działka), ale z trafieniem wówczas już jest zdecydowanie gorzej.

Strzelałem kulkami Guarder 0,23 przy bardzo lekkim bocznym wietrze, temperatura około 20'C.

Zapewne wyniki w celności poprawiłyby się gdyby włożyć lufę precyzyjną.

Kulki 0,23 są do tej repliki zbyt lekkie, powinny być 0,25, ale mam tamtych spory zapas i muszę je wystrzelać.

A czy jest gdzieś taki tunigowany G36 w niższej cenie bo 800zł to dużo.

Link to post
Share on other sites

Szukaj używek, czasem w komisie można trafić perełkę. Zrobiona używka to i tak koszt około 500-600zł minimum. Lepiej zastanów się nad tym co napisał Powała. To całkiem niegłupia opcja, szczególnie że dostaniesz na ten sprzęt gwarancję.

Link to post
Share on other sites

Zalecam wielką ostrożność przy zakupie "używek", zwłaszcza tuningowanych. Zdarza się, że przeprowadzony tuning nie spełnia oczekiwań użytkownika i wówczas wystawia replikę na sprzedaż - szukanie jelenia.

Tym bardziej, że jesteś początkujący, nie masz doświadczenia - replika używana jest niewskazana, to zawsze loteria.

 

PS

Jeśli już kupować "używkę" to z gwarantowanego źródła, napisz do Lesia może On Ci pomoże.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Powała : Z ciekawości tylko pytam. Wiesz może z jakich firm były te części,które wymienili Tobie w tej Gietce? Bo trochę dziwne,że w opisie nie ma tego.

 

WSputnik : Przemyśl kupno tej repliki dokładnie. Jest bardzo długa,dwójnóg jest lipny. Można kupić taniej krótszą Gietkę,a jak chcesz mieć te 400fps ponad to pomyśl już o G36 Cymy. Jest lepiej wykonana i ma lepsze osiągi,jedyna wada (dla niektórych) to to,że na razie jest tylko w wersji C. Pamiętaj też,że duża liczba fps to nie wszystko i trzeba wtedy też bardziej uważać,zwłaszcza jak się jest nowym.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Powała : Z ciekawości tylko pytam. Wiesz może z jakich firm były te części,które wymienili Tobie w tej Gietce? Bo trochę dziwne,że w opisie nie ma tego.

Mam do serwisu ZBROJOWNI zaufanie, jeszcze się nie zawiodłem, więc uważam, że nie ma to znaczenia, w przeciwieństwie gdybym (czego nie dopuszczam) zlecił tuning na przykład Tobie.

 

WSputnik : (...) wada (dla niektórych) to to,że na razie jest tylko w wersji C. Pamiętaj też,że duża liczba fps to nie wszystko i trzeba wtedy też bardziej uważać,zwłaszcza jak się jest nowym.

Wyjątkowo, w tym przypadku zgadzam się ze zdaniem @OFF'a!

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Mam do serwisu ZBROJOWNI zaufanie, jeszcze się nie zawiodłem, więc uważam, że nie ma to znaczenia, w przeciwieństwie gdybym (czego nie dopuszczam) zlecił tuning na przykład Tobie.

 

No tak, ja na przykład wolałbym zlecić tuning jakiemuś serwisantowi, który zrobi to lepiej i taniej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Didi a znasz taki serwis?Czy jeśli kupię nie tuningowaną to czy potem będę mógł ją tak podkręcić nie tracąc zbytnio na kasie.

 

Są znani serwisanci. Między innymi AnR,Poldeck i Lukira. Zrobią lepszą robotę niż sklepowy serwis.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

No tak, ja na przykład wolałbym zlecić tuning jakiemuś serwisantowi, który zrobi to lepiej i taniej.

... i bez gwarancji... :bialaflaga:

 

Ps

Jeśli już, to w porządku alfabetycznym: AnR, DexterKrak, Logan.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

@Powała: Szanujący się serwisant zrobi replikę na tyle dobrze, że żadna gwarancja nie jest potrzebna, a jeżeli już zdarzy mu się wypadek przy pracy i kolejna awaria będzie spowodowana ewidentnie jego błędem, to weźmie i naprawi ją na swój koszt.

 

Zresztą, komu wolałbyś oddać swoją replikę do tunningu? Sklepowi, gdzie serwisanci są zawaleni sprzętem po uszy, muszą naliczyć od swoich usług VAT i cały czas przyłażą im nowe giwery do zrobienia, więc trzeba się sprężać? Czy może do gościa, który ze spokojem sobie siądzie w wolnym czasie i poskłada replikę na luzie i z herbatką?

 

A najlepiej to nauczyć się naprawiać sprzęt samemu i problem z głowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...