Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupić cm.045a , chce żeby to była jedna z moich ostatnich replik jedyne co jeszcze chyba dokupię to boczniaka. mam ok. 650 zł do przeznaczenia na repcie i chce żeby była full metal/stal. Tylko nie wiem czy kupienie cm45a to będzie najlepszy wybór. proszę napiszcie minusy i plusy tej broni , a jak macie coś lepszego do polecenia to proszę o link ;)

p.s jeśli to zły dział proszę przenieść

Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że w porównaniu z RK-01SW wypada strasznie biednie. Nie dość, że znal od Cymy to badziew, w dodatku wykonanie zewnętrzne stoi na średnim poziomie.

 

Chciałeś link, to masz:

http://gunfire.pl/product-pol-1152191185-RK-01-SW.html

 

Lepsze wykonanie, lepsza bateria, stalowe części, zamiast znalu, lepiej złożony gearbox, w ogóle wszystko lepiej. No, może Cyma ma lepszy silnik, tylko tyle.

Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że w porównaniu z RK-01SW wypada strasznie biednie. Nie dość, że znal od Cymy to badziew, w dodatku wykonanie zewnętrzne stoi na średnim poziomie.

 

Chciałeś link, to masz:

http://gunfire.pl/product-pol-1152191185-RK-01-SW.html

 

Lepsze wykonanie, lepsza bateria, stalowe części, zamiast znalu, lepiej złożony gearbox, w ogóle wszystko lepiej. No, może Cyma ma lepszy silnik, tylko tyle.

Właśnie są różne opinie na temat rk-01sw i cm45a niektórzy mówią że 1 lepsza inni że 2 lepsza i już nie wiem którą wybrać..

Link to post
Share on other sites

Skoro zdania są podzielone to wybierz który chcesz a będziesz zadowolony tak czy siak. Ja akurat na twoim miejscu brałbym rk 01sw bo mam wersje rk 01w czyli nie wszystko stalowe i wykonanie tej repliki stoi na wysokim poziomie. Cyma to nędzne body pokryte nędzną farbą która schodzi i wygląda to nie za ciekawie. Od razu jeśli mogę dodać coś to kup na starcie jakąś lepszą gumkę hopup (g&g zielona, guarder przezroczysty, systema energy...).

Link to post
Share on other sites

Bo mało kto miał w łapach nową wersję Boja. Mamy obecnie czwartą generację replik, a opinie o bebechach często dotyczą drugiej.

Dobra, skoro rk-01sw polecacie to ją wezmę ;) choć mi to różnicy nie robi oba są full metal tylko szkoda że boyi ma mniej fps niż cm45a

Link to post
Share on other sites
oba są full metal

Od "metalu" w Cymie wolę sprasowane trociny. Może przesadzam, ale stop zastosowany w Cymie należy do najgorszych stosowanych w replikach metalowych. Proponowane Boyi ma części ze stali, a to jest naprawdę spora różnica.

Link to post
Share on other sites

Miałem AKS-74U Cymy ( cm.045 ) ... no właśnie miałem GB odmówił współpracy po kilku strzelankach ( używany był na stokowej batce i tylko na semi ), a gdy poszła na serwis złamała się część trzymająca pokrywę zamka.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...