Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co powiecie o stronce


Recommended Posts

Nic nie powiemy bo szkoda mówić .

 

Rozumiem , że ktoś może nie znać się na aspektach technicznych asg albo po prostu nie mieć doświadczenia ale od Ciebie miły człowieku śmierdzi leniem na kilometr !

 

Dosłownie zaraz obok zakładki " forum " masz zakładkę " Sklepy " a w środku jako jedną z pierwszych stronę zbrojowni .

Do tego abyś nie musiał szukać masz nawet link do tematu z opiniami o tym sklepie .

Edited by Ero-senin
Link to post
Share on other sites

SyncMaster, posiadanie na forum więcej niż jednego konta nie jest dozwolone. Dzisiaj do północy czekam na informację na PW, które z kont chciałbyś zachować, w przeciwnym wypadku oba zostaną zablokowane.

Link to post
Share on other sites

grrr.

Wiem,że tam jest ;P lecz hiperłącza do opini nie zobaczyłem :P

 

PS ,a ten sklep ? http://www.sportgunshop.pl/

 

To widać jakieś czary, bo ja tam link do opinii znalazłem. Nawet 15 stron tychże opinii.

 

Obawiam się, że jednak w niektórych przypadkach nie warto pomagać, ponieważ airsoft jest dość niebezpieczny i powinno się utrudniać niektórym osobom dostęp do replik. Kiedyś w tym pomagała wysoka cena zabawek lub konieczność improwizowania, teraz jest gorzej. :)

Link to post
Share on other sites

Bo 10 lat temu airsoft był w miarę elitarny, a przynajmniej wymagał czegoś od gracza, jeżeli ten nie miał funduszy. Ja żeby coś wyciągnąć ze swojej pierwszej w miarę sensownej repliki (sprężynowej :D), musiałem sporo się naczytać i włożyć wiele pracy, a nie pójść do sklepu i powiedzieć "TO". Ale to było w 2002r więc możesz nie pamiętać tamtych czasów :)

Edited by Kantek
Link to post
Share on other sites

Zasady tego forum

1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj".

 

2. Nie można wykluczyć sytuacji, w której odpowiadający wprowadzi pytającego w błąd.

 

3. Wątki, w których nie padła odpowiedź w ciągu 7 dni, są automatycznie kasowane.

Link to post
Share on other sites

Ero-senin.. Nie będę z Tobą dłużej prowadził konwersacji, ponieważ nie stoisz w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moja wysublimowana wiedza na każdy temat!

 

 

 

 

 

 

 

 

Uważam ,że do zamknięcia.

Pomoc uzyskałem.

Link to post
Share on other sites

2-3 sekundy ale odzwierciedla prawde i prosty przekaz tego co bym napisał pod innym kontekstem.

 

Hahah :D Gdyby odzwierciedlała prawdę to nie potrzebowałbyś UWAGA.. DWÓCH KONT na tym forum. :)

Link to post
Share on other sites

Hahah :D Gdyby odzwierciedlała prawdę to nie potrzebowałbyś UWAGA.. DWÓCH KONT na tym forum. :)

Nie mam JUŻ dwóch kąt na forum .Próbowałem jedno z nich usunąć lecz pisało "opcja chwilowo nie dostępna".Tyle mam ci do powiedzenia.

Nie ty jesteś do tego ani nie twoje interesy.

 

 

I tutaj naucz się czytać.

 

Zasady tego forum

1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj".

 

2. Nie można wykluczyć sytuacji, w której odpowiadający wprowadzi pytającego w błąd.

 

3. Wątki, w których nie padła odpowiedź w ciągu 7 dni, są automatycznie kasowane.

Edited by SyncMaster
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...