Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 CQB ASG/KWA czy chiński G36C?


Recommended Posts

normalne M4 ASG/KWA jest tańsze od CQB więc nie wiem czemu piszesz że na moim miejscu byś dozbierał.

No właśnie nie ogarniam o co wam chodzi jeśli chłopak chce M4 do CQB to chyba lepiej składana kolba. Co do CQB to chyba ta będzie najlepsza http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=7900&name=ASG_/_KWA_-_LMT_Defender_Compact_CQB

Link to post
Share on other sites

a jaką baterię lipo do tej emki Compact CQB?? najlepiej 11.1v napięcie tylko nie wiem którą wybrać i jakiego producenta??

Jeśli nie chcesz stracić gwarancji (tak napisane w gwarancji) to max. jaki producent dopuszcza to 7.2v i 8.4v wiec nie wiem jak chcesz. Myślę że lipo będzie ok, ja sam nie mam, bo mam NiMh i też dobrze działa.

Link to post
Share on other sites
A co do firmy to bierz :Firefox,GE Power,PowerBEAN
.

 

Modele tych firm to należy kupować w ostateczności...

 

 

 

Najrozsądniejsza opcją jest dzielony turnigy nano-tech, aczkolwiek z dostępnością słabo i pewnie trzeba by ściągać z hobbykinga.

Link to post
Share on other sites

chyba że do emki compact CQB bym zamontował stałą kolbę, bo jak narazie to kolba dla mnie stanowi problem.... do stałej kolby obojętnie jaka bateria będzie pasować a do tej która jest w standardzie tylko jeden typ pasuje.... a ja w sumie jestem przyzwyczajony do stałej kolby ( w swojej aktualnej emce mam stałą, choć kiedyś byłem "wrogiem" stałych kolb przy emkach)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...