Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie ma co kupować takich replik. Kolega miał M92 takie jak na taiwangun i mówił że kulki latały gdzie tylko chciały. Ja bym dozbierał jeszcze 100 zł i spróbował znaleść coś na komisie. Ale jak chcesz koniecznie nówki to właśnie te podane przez @fusi. Nie będę mówił, że takie repliki są dobre bo tak nie jest, a za taką cenę to naprawdę szkoda.

Link to post
Share on other sites

To on wyrzuca 100zł na piach bo może nie w takie bagno :D Lepiej poczekaj chwilę i nie napalaj się tak na gaziaka bo się zrazisz. Dozbieraj kasę na porządniejszy sprzęt.

A jeśli naprawdę chcesz wydać 100zł to chętnie podam Ci numer w konta, a w zamian wyślę chusteczki ^_^

Link to post
Share on other sites
I ja też kjujiczek ją polecam, jako gaziaki do 100zł. Reegz nie masz racji, beretta od stti wytrzymuję bardzo długo bez jakiejś szczególnej troski.

 

Replika jest najgorsza wśród dobrych gaziaków ale najlepsza wśród niskobudżetowych wersji,co nie oznacza że jest dobra.Lepiej uzbierać do jakiegoś KJW czy Army.

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecę Rugera MkI KJW, cena przekracza 100zł ale minimalnie, możesz te parę złotych dozbierać do niego.

 

Ogólnie to jest cały z plastiku (wewnątrz metal), ma "inny" wygląd przez co nie każdemu się podoba, głośny i celnością też nie powala, ALE! Jest mało gazożerny (brat wywala latem 4 - 5 magów na jednym naładowaniu!), mocny i co najważniejsze - niezniszczalny. W środku konstrukcja jest tak prosta, że to nie ma prawa się w ogóle kiedykolwiek zepsuć, a i rozkręcić go to bajka. Wykonanie stoi na naprawdę dobrym poziomie, ładny plastik, trwały, zwarta konstrukcja. Moim zdaniem, jeśli chodzi o pistolety gazowe w granicach 100zł to Ruger bije konkurencję na głowę. I żeby nie było - tak, widziałem parę klamek w tym przedziale cenowym.

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152192174-Pistolet-Ruger-MK1.html - w tej chwili jest niedostępny, ale poszukaj w innych sklepach, może gdzieś jest.

Link to post
Share on other sites

Też polecam Rugera, kiedy używałem beretty STI, miałem sparing z kolegą który miał pożyczonego Rugera, niestety przegrałem chociaż wziąłem go z zaskoczenia :bialaflaga: ,kolega zastrzelił mnie dosłownie 3 kulką a ja w niego nawet 9 kulką nie mogłem (na oko 9 kulek wystrzeliłem ":) :bialaflaga:

Edited by Czarex1324
Link to post
Share on other sites
Ruger bez odpowiednich modyfikacji nie nadaje się na boczniaka. Ma za dużą prędkość wylotową, co eliminuje go z walki w bliskim kontakcie, a na większe odległości jest zbyt mało celny.

 

Zlajkował bym posta gdyby tylko sie dało :maniak_OK:.

 

EDIT:Najlepszym rozwiązaniem do 200 zł jest chyba AEP cymy.

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...