Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm003 jaka precka


Recommended Posts

Witam, jaka precka będzie pasować do g36(cyma) i czy zwykła czy specjalna jakaś tzn. chodzi o zakończenie lufy od strony hu ? Jeżeli nie było by to problemem to proszę o podanie kilku linków z preckami do długości max 40 cm 6.03/4mm.

Link to post
Share on other sites

yyyyy...lufa w cymie jest normalna i każda preca 250mm czy 247 mm będzie pasować. Polecana Systema i Guarder, obie nie dostępne w Polsce więc zostają loterie od madbulla, JBU lub Deep Fire, SRC lub używane.

 

A ja już kolege zapraszałem do zapoznazia się z artykułem o giecie od cymy w temacie "cyma cm003 vs jg" tam jest wszystko opisane.

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites

do tego g36 dokręcam tłumik więc wole wykorzystać możliwości dłuższej lufy i jednak coś koło 35-40 cm raczej , tylko nie wiem czy np wejdzie lufa od zwykłego ak czy jakiejś emki

Edited by sqigo
Link to post
Share on other sites

A dla czego ma odpuścić. Ja używałem już dwa razy Madbulla (AK i M4) i nie narzekam na nią bardzo dobre precki może że i chowają się przy Systemie czy KM Head ale to jest dobra tania alternatywa.

Jeżeli chcesz montować nawet dłuższą lufę to też musisz patrzeć na cylinder jaki masz w Giecie a widząc cylinder w CM003 to jest tam typ 2 więc jakbyś chciał wmontować lufę od kałacha (nie wiem po co ci 455mm ;P) to też byś musiał zmienić cylinder na typ 0.

Link to post
Share on other sites

Chłop to jest na wsi kolego.

Jak nie posiadasz/posiadałeś precki systemy i madbulla to skąd wiesz które będą lepsze. Może taka moja rada komando zanim zaczniesz doradzać co kolwiek to mniej z tym jakąś styczność bo żeby coś doradzać trzeba mieć jakieś podważenie swojej opini poprzez użytkowanie danego produktu a nie kopiowanie. Tylko nie mów że ja coś źle doradzam bo ja tylko dodałem opinię o preckach Madbull które sam używam a o systemie nic nie mówię bo nie miałem z nimi styczności.

Link to post
Share on other sites
A dla czego ma odpuścić

Z tego co pamiętam to moim znajomym teflon w tych lufach się ścierał i skupienie było niewiele lepsze niż w mojej lufie SRC. Wolałbym po prostu inny produkt. Teraz może jakość jest lepsza,ale są też inne sprawdzone firmy i właśnie z innej firmy wybrałbym lufę.

Link to post
Share on other sites

Dobra jeśli chodzi o użytkowanie to nie posiadam systemy ale miałem z nią styczność w replice kolegi różnice były spore w porównaniu do stockowej. A jeśli chodzi o madbulle to II gen. jest już ok. ale od czasu do czasu trafi się jakaś lufa trefna (z madbulami nie miałem styczności, pisze to co ludze mówią).

Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z madbull-a II gen. o długości 590mm, bardzo o niego dbam, używam kulek guardera które selekcjonuję i jestem zadowolony ze skupienia jakie osiąga.

Mam do porównania krótszą (bodajże 455mm) systemę i madbull wypada lepiej.

Kupowanie lufy mabulla to loteria, można trafić świetny egzemplarz, ale i do wyrzucenia. Jak cię stać na systemę to ją kup znacznie pewniejsza inwestycja :)

Link to post
Share on other sites

...systemy ale miałem z nią styczność w replice kolegi różnice były spore w porównaniu do stockowej

:hahaha:

Wszystko od stockowej lufy jest lepsze więc nie widzę sensu mówienia o tym.

 

(z madbulami nie miałem styczności, pisze to co ludze mówią).

Czy jak 40 osób dla żartu napisze że lufy SRC są lepsze od luf KM Head będziesz 41 osobą która napisze to samo? Nie pogrążaj się, zawsze doradzaj jak masz/miałeś styczność z jakimś przedmiotem a nie powtarzaj jak papuga.

 

Wracając do tematu Madbulli.

Ja posiadam lufę generacji II (363mm) i bardzo sobie chwalę, kupiłem jakieś 1,5 roku temu 455mm (też gen. II) i też pięknie nosiła kulki znajomy kupił również 455mm i też nie słyszałem skarg.

Miałem okazję widzieć preckę systema w G36C (cm003) po doszczelnieniu zespołu cylindra (był dziurawy jak sito = szczelność mierna) nosiło ładnie kulki drugi egzemplarz G36C (cm003) posiada preckę Guardera ale zasięg mierny przez brak szczelności. Więc przy cm003 jak masz jakąś możliwość (znajomy serwisujący repliki ASG) to poproś go by sprawdził ci szczelność bo jak będzie mierna to precka dużo ci nie pomoże.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...