Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

CM.030 mam i cenię go sobie, porządnie bym się zastanowił nad wyborem.

Jeżeli miałbym kupić to CM. Na wersji long i short nie ma żadnego przyrządu celowniczego. Z trochę dalszej odległości trzeba strzelać na czuja. W wersji long kolba lubi po dłuższym użytkowaniu się luzować i będzie się telepać. Na strzelance naprawiliśmy problem taśmą ;)
Link to post
Share on other sites

Mam swoją 3 lata i nic się nie telepie. Mam glocka od CM i tego shota. Poręczniejszy jest glock ale lepiej strzela shot.

Strzela dalej : ) Bo żeby kogoś zabić shotem " fejs tu fejs" jest trudno. A Glock nadrabia szybkostrzelnością i to moje zdanie. Ale to nie temat na takie porównania. Jeżeli chcesz kupić to jak najbardziej warto. Super wykonanie i strzela ładnie.
Link to post
Share on other sites

Jakość cymy zależy od ilości misek starego ryżu które sobie kupił chińczyk na śniadanie. Raz trafiła się koledze cm.040 z dobrze zamocowaną lufą - bez telepania się. Ale to był jeden, jedyny przypadek jaki znam.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe co by mi się sypnęło prędzej - Glock czy AGM. Chociaż jak mi się rozwaliłby AGM to bym nie płakał - z cymą by było gorzej. A co dłużej potrzymałoby?

 

Osobiście myślę, że CM.030 dłużej by wytrzymało. A raczej nie dłużej, tylko więcej strzałów. Przyczynia się do tego m.in słabsza sprężyna. Łatwiej też o części, czasami są wystawiane uszkodzone repliki.

 

 

Mam swoją 3 lata i nic się nie telepie. Mam glocka od CM i tego shota. Poręczniejszy jest glock ale lepiej strzela shot.

 

No tak, mocniejsza sprężyna i dłuższa lufa.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem za AGM ! Miałem to jako swoją pierwszą replikę. Niesamowita siła i celność oczywiście w klasie sprężyniaków. Polecam w 100%. Bardziej podoba mi się short, a dla kogoś o mniejszych wymiarach jest idealny ! Jak miałem swojego to uciąłem kolbę a później skróciłem całą lufę na obrzyma :icon_biggrin:

Edited by Masterofpupets
Link to post
Share on other sites

Ja jestem za AGM ! Miałem to jako swoją pierwszą replikę. Niesamowita siła i celność oczywiście w klasie sprężyniaków. Polecam w 100%. Bardziej podoba mi się short, a dla kogoś o mniejszych wymiarach jest idealny ! Jak miałem swojego to uciąłem kolbę a później skróciłem całą lufę na obrzyma :icon_biggrin:

 

Jak skróciłeś lufę? Też będę próbował coś zrobić z już zamówioną repliką, żeby była bardziej mobilna :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...