Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Lepiej kup tutaj: http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028.html

 

Jeżeli chcesz zapytać czemu nie z tamtego sklepu to poczytaj temat o sklepach i opiniach, albo to był artykuł, nie pamiętam.

 

Co do cm028 to nie miałem jej, ale słyszałem o niej prawie same dobre opinie, w tej cenie nie ma nic lepszego, g36c JG też dobre ale jest droższe. cm028 będzie dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Kolega używał i chwalił sobie tą Cymkę. Co do sklepu to jest to bliźniaczy sklep Gunfire, można tam kupić, kupowałem u nich już kilka rzeczy, nie było problemów. Tak czy inaczej taiwangun jest bardziej zaufany.

Link to post
Share on other sites

Ludzie! 031 i 028 to jest jedna, i taka sama kupa, na którą szkoda wydawać pieniędzy. A, to że 031 ma PLASTIKOWY korpus w kolorze czarnym, a nie jak w przypadku 028 niebieski, to łut szczęścia. Poza tym od kiedy, to nowi mogą pomagać, tfu wprowadzać w błąd innych nowych?!

Link to post
Share on other sites

Zrób jak ja, zacznij zabawę z CM.028 lub 031, Mi na wskutek upadku złamała się tylna część korpusu (przy mocowaniu kolby) W tym wypadku najbardziej opłaca się kupić wydmuszkę CM.040 wzwyż, Ja kupiłem 048 i jestem zadowolony ;D

Link to post
Share on other sites

Nie wiem,na co wy narzekacie:ok,te repliki nie są najwyższych lotów,ale bardzo przyzwoicie się sprawdzają.Swoją CM.031 mam od około pół roku,a jedyna rzecz,która się zepsuła,to szczerbinka z gównolitu,którą wymieniłem na oryginał.

Link to post
Share on other sites

Airsoftgun jest to taki sam sklep,jak gunfire.Kiedyś jak dobrze pamiętam ktoś im opinie dość negatywną wstawił i stąd się to wzięło.Miałem oby dwie cymki,ostatnio widziałem cm.028 w akcji zły nie jest,ale jakbym nie miał więcej kasy to brałbym cm.031 ładniejszy.Najlepiej gdybyś dozbierał 200-300 zł i kupił :=&sort_by=sell_price_asc"] http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg.html?filter[producer_id]=&sort_by=sell_price_asc To już jest bardzo dobrych lotów replika bebechy wytrzymają nawet 100 tyś kulek.Do tuningów w sam raz.Jakbyś kupował wymień gumke hop up na guarder/systema w sklepie wymienią ci za darmo.

Link to post
Share on other sites

A opinia negatywna dla airsoftguns wyszła z tego, że sprzedawali zabawki. Patafiany myślały, że jak kupią elektryka za 150zł to będzie super sprzęcior, a tu rozczarowanie, no ale lepiej winić sklep, a nie własną głupotę.

 

Natomiast o samej Cymie 028 napisano tyle, że dziwię się, że to forum nazywa się "WMASG", a nie "CM028 i inne repliki". Ogólnie fajna replika, o ile nie masz uczulenia na plastik.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

wszyscy tu mają racje ale lepiej już dozbierać 100zł i kupić coś z rodzinki Rk, gdyż 028-ki są tragicznie spasowane łapiesz za cokolwiek i już wszystko trzeszczy wiem że temat już od dawna nie ważny ale do tych nowych przemawiam, dodatkowo za te 100zł więcej masz już repliczke full metal a nie fantastic plastic (poza gejboksem oczywiście) i nie że nie mam porównania ale trzymam właśnie w rękach super trzeszczaka.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...