Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomocy. Zerwany gwint srubki selektora ognia


Recommended Posts

Witam. Mam duzy problem. Kolega prosil mnie o wymiane zebatki w GR V2 od cm.28. Wymiana poszla w calkowitym porzadku ale podczas skladania moja raczka sie troche przestawila i zerwalem gwint srubki selektora ognia. Co zrobić. Kolega dobrze o tyym wie wiec nie piszcie np."schowaj sie pod ziemią. Moze ktops mial taki problem.

Link to post
Share on other sites

O Boze. Foty uszkodzenia. Macie wymogi :icon_biggrin: Nie dam rady narazie z fotami bo jest on juz w calosci skrecony. Myślałem nad klejem do metalu. Ten moj kolega to taki wariat bo kupil karabin a wogóle nie strzela. Kupił go w kwietniu i przestrzelil 500 kulek. Wiec zrobic zeby sie nie narobić :icon_biggrin: A co do zebatki. Przepraszam zebatke wymienialem w swoim RK.05 a w jego styk spustu. Przepraszam za pomyłke.

Edited by konzo
Link to post
Share on other sites

Też mi się to zdarzyło, z tym że gwint zerwał się tylko częściowo (jakieś 3mm w głąb otworu), bo śruba jest dość krótka. Dałem dłuższą śrubę i ładnie łapie się za pozostały gwint, trzeba tylko uważać żeby śruba nie była zbyt długa, bo wyjdzie w środku GB i zablokuje tłok :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...