Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4/M16 do 1500zł


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie chciałbym kupić replike M4/M16 sporo czytałem o tych replikach ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie a konkretnie która emka ma najlepsze osiągi w stocku.Zależy mi na tym ponieważ nie znam sie na tuningu gearboxa

 

Z góry dzieki za odpowiedz

Pozdro Jerem

Link to post
Share on other sites

Po wymianie gumki kwa bije wszystko inne na łeb.Ma w stocku praktycznie wszystko lepsze,zaczynając na lufie wewnętrznej,a kończąc na wykonaniu elementów gearboxa i wykonaniu zewnętrznym repliki.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Wszyscy żeście się zakochali w tym KWA? Jakby nie było żadnej innej repliki i to był jedyny słuszny wybór. Jeszcze trochę i powiecie, że KWA jest wykonane lepiej od KA, czy VFC i ma 100m. zasięgu skutecznego w stocku. KWA jest wykonane zdecydowanie gorzej-po prostu słabo i taki jest fakt.

Link to post
Share on other sites

Dobra teraz wybór należy do mnie kolega virusorton mądrze napisał że samymi oznaczeniami nie strzelam z kolegą nathem rówineż się zgadzam że patrzeć na nie muszę.

 

Dzieki wszystkim za odpowiedzi na pewno mi pomogą w wyboże właściwej repliki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Ja powiem to co ja myślę. Mianowicie wole żeby kulki leciały dalej, gb było wytrzymalsze.Oznaczenia cieszą jak wyciągniesz z pudła i w respie żeby sie pochwalić....w trakcie wymiany ognia przeciwnik nie padnie bo masz oryginalne tłoczone oznaczenia ostrej. Dlatego polecam KWA. Sam mam. Ale do 1500zł każda replika da Ci radość. Pytanie czy radość z oznaczeń czy z większej siły ognia.

Link to post
Share on other sites

Do sprężyny M130 G&P daje radę na tym samym poziomie co KWA, a jak wiesz na sprężynie M130 Guardera szczelne G&P to 470 FPS.

Ile ma KWA na M130 szczerze ?

G&P również w stocku posiada jedna z lepszych luf i komór co daje bardzo dobre skupienie i zasięg.

 

KWA ma przewagę owszem, ale powyżej spreżyny M130 kiedy robote zaczyna robić gearbox 2GX pod wzgledem wytrzymalosci przedniej cześci w warunkach jebankowych.

 

Minusem KWA jest chwiejąca się szyna na upperreceiverze gdyż nie jest monolitem wraz z upperem.

Owocuje to ciągłymi probemami z ustawieniem optyki - w tym wypadku nie pomoze już nawet preclufa Promyka, poprostu nie wyzerujesz trwale repliki.

Link to post
Share on other sites

Cervantez szczerze ja mam na 130 od Guardera 490. A po malowaniu repliki jakoś kolor body i oznaczenia mało mnie interesują. Jak już wspomniano, oznaczeniami nie strzelasz, a kolegę interesują osiągi. Nikt nie mówi, że GP jest słabe, po prostu KWA jest trochę lepsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...