Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pierwszy ASG. pistolet wielki.


Recommended Posts

Witam. Paweł z Wrocławia tutaj.

Chcę zakupić swój pierwszy ASG.

 

Od zawsze podobał mi się Desert Eagle .50EA :)

I coś w ten deseń bym chciał.

 

TM ma fajną replikę tej armaty. Jednak nigdzie w PL tego nie znalazłem... No i cena. Za fajna to ona nie jest chyba. Drugi to replika od Cybergun. Już lepiej z ceną, ale dostępność nadal problematyczna.

 

Podpowiedzcie proszę gdzie zakupić takie armaty. Może organizujecie zbiorowe zamówienia z obcych krajów?

 

Również jestem otwarty na propozycje innych modeli. Byle były wielkie, ciężkie i z blowbackiem.

 

Kryterium jest również to, abym się nie zniechęcił do ASG czyli niezawodność i bezobslugowosc.

 

Nie chcę czegoś mega high end, bo może mi się ta zabawa nie spodoba. chińczyka też nie koniecznie. Nie stać mnie aby kupować dwa razy (choć i tanie chińskie sa czasami b. udane, przynajmniej w nożach).

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

Acha. Użytkowanie to prawdopodobnie może 1k kulek w roku...

Link to post
Share on other sites

Kolego, nie chcesz się zniechęcić do ASG? Nie chcesz kupować dwa razy?

Nie kupuj na początek pistoletu i to na dodatek Deserta. Ciężki, nieporęczny, zasięg bez rewelacji.

Kup replikę pistoletu maszynowego, lub karabinu szturmowego, w zależności co Ci się bardziej podoba, AK, G36, MP5.

Jakim budżetem dysponujesz?

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wiciok dziękuję. Przyjmuję, że WGC to dobry sklep :)

 

Powała jak napisałem max 1k kulek w roku. Nie mam czasu na poważne sesje bitewne. Więc raczej tarcza, zabawa na 10min dziennie etc. Musi też wyglądać zacnie w domu na szafce :)

DE od zawsze mi się diablo podobał to czemu nie mialbym na dorosłe lata marzenia sobie spełnić?

Zasięg mnie nie interesuje. Byle skutecznie na te 25 czy 30m dało się strzelać. Mocy też nie potrzebuję. Po co mi mega power? To ma być zabawa, a nie walka na śmierć i życie. Karabiny mnie nie kręcą ani trochę. Pistolet ma być w stylu "armata" i już.

Pisząc jak napisałeś... Ja jeżdżę skuterem dużym pół litra... Nie jeden mówił, że to lipa, że "prawdziwy" motocykl lepszy... I taki "prawdziwy"tteż mam. Używany od święta. Wolę skutra. Czemu? Bo tak :)

Link to post
Share on other sites
No fakt,ale jak pięknie wygląda w domu na szafce:D na pewno piękniej niż taki duży kloc jakim jest DE(z całym szacunkiem dla posiadaczy).

 

 

DE też pięknie wygląda na szafce. To kwestia gustu,więc nie gadaj takich głupot typu "To będzie ładniej wyglądać itd. itd." Miałeś kiedykolwiek DE z TM w ręce?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...