Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obuwie firmy Lowa...ke?


Recommended Posts

Hej, siedze sobie aktualnie za granicą, jednak mam pewien problem - posypały mi się moje buty, Salomony (a miały ledwo 3 lata :< ). Muszę na szybko kupić do pracy (geodeta) jakieś wytrzymałe buty z mębraną goretexową i tutaj właśnie pojawia się firma Lowa, ceny są przystępne a jakość na oko wydaję się dość dobra, ale wiadomo co można zrobić na "oko".

Chodzi mi głównie o ten model:

http://workwear.engelbert-strauss.co.uk/footwear/non-safety-footwear/boots/lowa-gore-tex-granada-gtx-boots.html

Jezeli ktoś miał/ma buty tej firmy to poproszę o komentarze.

Link to post
Share on other sites

A myślałeś o butach firmy Chiruca? Nie do zajechania sam mam model "Trekking",ceny wysokie ale za jakość się płaci, 4 lata błota,zimy na północy Szwecji i jak na razie rok strzelanek i intensywnego używania w Polsce,nigdy o nie specjalnie nie dbałem,impregnatu poza tym nakładanym w fabryce nie widziały,membrana działa świetnie i nie zamienił bym na inne.

Link to post
Share on other sites

A ja mam Lowy, zaraz dwa lata będzie. Inny model (Supercamp), gładka skóra bez goretexu (celowo), noszone świątek-piątek przez cały rok. 15 stopni niżej zera, 30 wyżej zera. Upał, pył, woda, śnieg i błoto. I chodzę w nich, i rowerem jeżdżę. I zdarzyło mi się w nich staw po dnie przejść, a wody tośmy po szyję mieli.

...podejrzewam, że po takiej kuracji membrana by umarła...

 

Miałem Chiruca'ki (całą epokę temu). Były świetne.

Mam (strasznie zachodzone) Haixy. Znakomite.

Miałem Magnumy Classic. O Matko Amunicjo, ale szajs.

Miałem (dzięki uprzejmości armii - przez moment) desanty. O Ojcze Nożu, szajs gorszy, niż Magnumy.

I teraz te Lowy - są genialne.

 

W rodzinie są też Salomony, używane stricte turystycznie. Użytkownik jest z nich zadowolony.

 

Generalnie - krótko i do rzeczy - Lowy możesz brać, nie zawiedziesz się.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...