Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74- jakie wybrać?


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rocker21 jakich kulek używasz i jaką masz lufę, ze na 30m masz taki straszny rozrzut?

Używam kulek Gunfire Rockets extreme precision 0,23, no mówię wam, że rozrzut na 30m jest w cholere...no kurde najchętniej do bym pokazał...

 

Rocker21 - Co ty za herezje głosisz? CM 037 ma taki sam rozrzut jak np. CM 028 mimo to że lufa w klasycznym kałaszku jest dłuższa. W asg długość lufy ma minimalne znaczenie, bardziej istotna jest jej średnica.

NA PEWNO CM028 NIE MA AŻ TAKIEGO ROZRZUTU JAK CM037....... widziałem obydwie, cm037 posiadam i no kurde jest masakra na 30m.......... a jak wiaterek powieje to już w ogóle

 

Rk02, albo Rk03 ( chociaż osobiście nie przepłacałbym stówki za drewno bebechy są te same! kup sobie drewno z cm.048 albo ostre i czesto wyjdzie taniej!). Oprócz tego CM40. To jest AK74S.

 

Rk01SW to AKSU, tak samo CM45. Do lasu nie da rady, do budynków za mocne i trzeba robić downgrade.

 

Morał: jak chcesz repliki AK74 to kupuj coś z pierwszej linii tekstu. AK74SU nadaje sie do CQB, i niczego innego!

W sumie masz rację...już sie przekonałem co to jest lufa długości ołówka na dystansie 30m...
Link to post
Share on other sites

No ok...może jestem przewrażliwiony...jeśli miałbym brać tego CM.045 (nie ukrywam, że mi sie cholernie z wyglądu podoba), to jaka do tego prec. lufa i tłumik, żeby ją przykryć. Prosiłbym o radę kogoś kto ma tą giwerkę lub kto sie na tym zna...

 

Rocker, widocznie masz jakiś uszkodzony emzemplarz. Strzelałem z CM 037 jak i z CM28, obie stockowe, zasięg i skupienie były identyczne. Jeżeli masz duży rozrzut to zalecam zmianę kulek.

Zrobię doświadczenie i zakupie G&G, zobaczymy jak będzie. Ale tak jak mówię wczoraj byłem na strzelance to masakra... Edited by rocker21
Link to post
Share on other sites

Kolego na "tacy" to podają w lokalu. Jesteś new na forum i jak każdy new chce od razu multum inf. w swoim temacie a nie chce się czytać forum.

Link do tematu o CM045 http://forum.wmasg.p.../64470-cm045-a/ zgłębiaj temat, dokonuj wyboru sam. Dodam tu tylko tyle a już nie raz to sygnalizowałem. Każdy chinol (replika) po zakupie aby to w miarę fajnie chodziło to:

-wymiana gumki HU

- podkładkowanie zębatek

-smarowanie

-wymiana okablowania, a co najmniej wywalenie bezpiecznika.

-lepszy pakiet zasilający.

 

A precka Ci nie potrzebna do tej repliki ( jak masz kasę to owszem kupuj). Przy tej ilości fps w stocku na nowej gumie i kulach 0,28 g G&G będziesz miał na prawdę dobre osiągi w lesie.

 

Tłumiki tanie masz w tym samym sklepie co link do repliki podany w moim wcześniejszym poście.

 

Miłej lektury.

Link to post
Share on other sites

Kolego na "tacy" to podają w lokalu. Jesteś new na forum i jak każdy new chce od razu multum inf. w swoim temacie a nie chce się czytać forum.

Link do tematu o CM045 http://forum.wmasg.p.../64470-cm045-a/ zgłębiaj temat, dokonuj wyboru sam. Dodam tu tylko tyle a już nie raz to sygnalizowałem. Każdy chinol (replika) po zakupie aby to w miarę fajnie chodziło to:

-wymiana gumki HU

- podkładkowanie zębatek

-smarowanie

-wymiana okablowania, a co najmniej wywalenie bezpiecznika.

-lepszy pakiet zasilający.

 

A precka Ci nie potrzebna do tej repliki ( jak masz kasę to owszem kupuj). Przy tej ilości fps w stocku na nowej gumie i kulach 0,28 g G&G będziesz miał na prawdę dobre osiągi w lesie.

 

Tłumiki tanie masz w tym samym sklepie co link do repliki podany w moim wcześniejszym poście.

 

Miłej lektury.

Dzięki Ci bardzo ! :)
Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ale jak montujesz PBS4 na AK74SU masz replike dlugosci AK74S. I wtedy dziala lepiej w lesie. Czemu? BO MA DŁUŻSZA LUFĘ. Długość lufy ma znaczenie na skupienie strzałów i zasięg. Miałem porównanie AK74 i AK74SU- suczka miala krotszy zasieg i gorsze skupienie. Tego nie da sie oszukać i nie ważne co tu jakiś magik forumowy powie. W dłuższym ak74s zmieniasz tylko gumke HU i lufe na precke i już masz replike dobrą do wielu rzeczy. AK74SU jest dobre do CQB, bo i po to był robiony ostry, i w asg też tak jest. I tego stanowiska będę sie trzymał. NA UPARTEGO może dawać rade w lesie i na otwartym terenie po wymianie części i tuningu , ale nigdy nie będzie w nim tak dobry jak dłuższy odpowiednik

Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ale jak montujesz PBS4 na AK74SU masz replike dlugosci AK74S. I wtedy dziala lepiej w lesie. Czemu? BO MA DŁUŻSZA LUFĘ. Długość lufy ma znaczenie na skupienie strzałów i zasięg. Miałem porównanie AK74 i AK74SU- suczka miala krotszy zasieg i gorsze skupienie. Tego nie da sie oszukać i nie ważne co tu jakiś magik forumowy powie. W dłuższym ak74s zmieniasz tylko gumke HU i lufe na precke i już masz replike dobrą do wielu rzeczy. AK74SU jest dobre do CQB, bo i po to był robiony ostry, i w asg też tak jest. I tego stanowiska będę sie trzymał. NA UPARTEGO może dawać rade w lesie i na otwartym terenie po wymianie części i tuningu , ale nigdy nie będzie w nim tak dobry jak dłuższy odpowiednik

Po czym tak sądzisz?...jeśli włożę do aks74u precke od m4 i zakryję ją tłumikiem powinno być lepiej niż w ak74. Poza tym dla mnie aks74u jest o wiele ładniejsze i bardziej poręczne (kwestia gustu)
Link to post
Share on other sites

that what she said ^_^

 

Co do tematu to prawda jest taka, że BOYI jest dużo lepiej wykonane od cymek i jeśli masz zamiar tuningować replikę to bierz boyi bo będziesz miał dużo lepsze wykonanie zewnętrzne niż w cymach :D Jeśli nawet nie myślisz o tuningu to nowa seria boyi jest porównywana do cm. Wybór należy do Ciebie czy chcesz mieć gorzej czy lepiej wyglądającą replikę o podobnych osiągach :D

Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ale jak montujesz PBS4 na AK74SU masz replike dlugosci AK74S. I wtedy dziala lepiej w lesie. Czemu? BO MA DŁUŻSZA LUFĘ. Długość lufy ma znaczenie na skupienie strzałów i zasięg. Miałem porównanie AK74 i AK74SU- suczka miala krotszy zasieg i gorsze skupienie. Tego nie da sie oszukać i nie ważne co tu jakiś magik forumowy powie. W dłuższym ak74s zmieniasz tylko gumke HU i lufe na precke i już masz replike dobrą do wielu rzeczy. AK74SU jest dobre do CQB, bo i po to był robiony ostry, i w asg też tak jest. I tego stanowiska będę sie trzymał. NA UPARTEGO może dawać rade w lesie i na otwartym terenie po wymianie części i tuningu , ale nigdy nie będzie w nim tak dobry jak dłuższy odpowiednik

 

Od kiedy montując PBS-4 ma się dłuższą lufę? Głupoty opowiadasz, w życiu chyba tego tłumika nie widziałeś, przecież w środku nie ma lufy!!!

 

Kolejną bzdurą jest to że aks74u został zrobiony przez rosjan do cqb. Prawda jest taka że przy tak mocnym naboju wersja ostra nie nadaje się do tego. Pierwotnie zrobiono go dla załóg czołgów, wozów pancernych, helikopterów i wszelakich jednostek które raczej nie będą z niego kożystać. Jest tak niecelny że nawet jednostki pierwszoliniowe zamnieniają go na aks74.

 

Replika 048, 045, 040 strzelają w ersofcie podobnie. Stoki mają podobny zasięg i skupienie.

 

Ostatnie zdanie to kompletna bzdura, chłopie sam to wymyśliłeś ?

Link to post
Share on other sites

Od kiedy montując PBS-4 ma się dłuższą lufę? Głupoty opowiadasz, w życiu chyba tego tłumika nie widziałeś, przecież w środku nie ma lufy!!!

Ja przyznaję, że nie widziałem tego tłumika ale chyba można zamontować dłuższa lufę wewnętrzną (mówie teraz oczywiście o replice) i to co będzie wystawało poza lufę zewnętrzną zakryć tłumikiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...