Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż do AK-47


Recommended Posts

Racja, że nieważne. Jak nie mamy nic na temat, to lepiej szanować klawiaturę; bo i tak wszędzie ciut za dużo tych postów OT. Jeśli ktoś znajdzie wreszcie odpowiedni montaż i niedrogo to sam chętnie skorzystam z informacji. Pozdro; over and out. 8)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przedstawiam skrócony przebieg rozmowy z pracownikiem FB Radom w sprawie oryginalnych montaży optyki do Beryla

 

P: montaże optyki do Beryla - ceny ?

O: nie wiem dokładnie, ktoś mi zapieprzył kartkę, coś koło 200 zł, poza tym i tak na razie nie ma.

P: jaki jest wymiar wewnętrzny tych montaży?

O: nie wiem dokładnie, to do montażystów, my się tym nie interesowaliśmy.

P: jakie jeszcze rzeczy sprzedajecie bez zezwolenia?

O:w zasadzie wszystkie - rączki, kolby przecież to nie są istotne części broni, ale konkretnie to do konstruktorów, ale teraz nie mamy nic, bo zużywamy na bieżąco.

 

Teoretycznie co drugi z posiadaczy ASG powinien już mieć upgrade na Beryla i to na dodatek z części nie z shit-metalu, ale od oryginałów - przecież fabryka teoretycznie sprzeda większość rzeczy. A jednak ......

 

KUR......CZE! Jak ta fabryka działa. Przecież przy normalnym zarządzaniu to na samym ASG zbiliby majątek.

 

To taki akcent humorystyczny na piątek.

 

Pewnie najtaniej i naklepiej to rzeczywiście zakupić sobie durnego JUSTA, albo sprowadzić jakiegoś Triple-Raila razem z pokrywą zamka od oryginałów ze Stanów. Tam to kosztuje ok. 60$. Wyjdzie na to samo, albo nawet taniej, fajniej i szybciej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

John od nas z ekipy kupił zwyczajnie metalową górną klapę (to ustrojstwo co zakrywa w orginale zamek z komorą) od kałacha na allegro za jakieś drobne i nacioł na tym dwie szczeliny po bokach i zamontował celownik optyczny - pięknie i orginalnie to może nie wygląda ale działa i chyba tylko to się liczy (wali "head-y" aż miło :D).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pozwole sobie odswiezyc...

 

Czy ktos zamontowal celownik PSO? Interesuje mnie specjalnie rodzaj zastosowanej plytki-szyny, montowanej z boku, bo wiem, ze nie wszystkie sa zgodne ze standardem zacisku SWD...

 

Pytam, bo udalo mi sie zdobyc ciekawy montaz, wlasnie typu SWD, choc bez lunety, tylko z para pierscieni (calowych, jak dla wiekszosci lunet), i chcialbym go jakos zalozyc do Kalaszka.

 

Edit: no widze, ze chyba nikt nie robil oryginalnego montazu do AK. Mnie sie udalo wygrzebac ciekawe info na ten temat i zostawiam linki "ku pamieci", moze moim nasladowcom tez sie przyda:

http://tantal.kalashnikov.guns.ru/bstmounts.html

http://tantal.kalashnikov.guns.ru/opticsap.html

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

WYbaczcie że odswierzam temat ale oftki mi sie nie otweiraja w pozostałych postach.

Moje pytanie odnosi się do montazu http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=545 mianowicie wkładam go do AK 104 i mam problem, nie obeszło się bez wiercenia w body, odkręciłem szczerbinke i pod nie dałem dwie śruby, na jedna wywierciłem otwór, teraz mam pytanie bo sam nie wiem, do jakiego to jest AK? Otwory po bokach nei asuja chyba do zadnego AK. Po drugie czy ktoś już to zamontował na Selerze czy na jakimś RK G&G? Jak tak to prosze o jaką fotkę.

 

P.S.

Dziki, mój AK ma grubo ponad 500FPS więc potrzebuje kolimatora a nie mam go na czym osadzić.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej kupic na allegro,lub w jakims sklepie szyne 22 mm -10 -15 cm ,

przewiercic otwory w gornej pokrywie i przykrecic - co prawda ma ona troche luzow ale mozna tam wlozyc jakas rurke i troche tasmy izloacyjnej

Kolega mial bete TM i tak zrobilismy i bylo ok - zero luzow,rurka ktora byla w srodku idealnie dociskala sruby od montazu

Mozna tez cos pokabinowac z przykreceniem /przyspawaniem kawalka blachy pod montaz zamiast szczerbinki- cos jak w berylu

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

W sumie to nie do AK47, ale do AKSU, ale nie będę specjalnie tworzył nowego tematu.;p

 

Zapragnąłem zakupić sobie lunetę (taką w roli lornetki, co by ludzi w gęstwinie wyhaczać. Nie za duża, ale mniejsza o to), ale na czymś trzeba to ustrojstwo zamontować.

 

I tu właśnie pojawia się moje pytanie. Mianowicie, czy ktoś z was ma wyrobione zdanie na temat montażu bocznego Swiss Arms? Niestety, poszukiwania na forum nie wykazało nic, co mogłoby mnie zainteresować.

 

http://www.military.pl/swiss-arms-montaz-d...-akm_8583t.html

 

Tam wyżej link, jak coś.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...