Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń i okulary dla początkującego.


Recommended Posts

Witam,

 

Piszę dwa pytania na razy by nie spamować.

 

Chcie kupić broń w przedziale cenowym 150-200 zł zdaje sobie sprawę że nie kupie w tej cenie elektryka (chyba że używkę), ale może polecicie na początek jakiegoś dobrego SHOTGUNa. Czytałem artykuł na owej stonie że da się zacząć zabawę od nawet 100 zł :icon_smile:

 

Chciałbym Was zapytać czy te okulary są odpowiednie do asg??

http://allegro.pl/ok...2583537510.html

Jeżeli nie to jakie polecacie.

 

Z góry wielkie Dzięki

Pozdrawiam,

KudelczaK

Link to post
Share on other sites

Jeśli shotgun to są dwie opcje:

 

1. M56 Double Eagle [DE] - strzela trzema kulkami na raz, 30 kulek w shellu = 10 strzałów, idealny do budynków i na dystans do 30m.

 

2. AGM 003 - jedna kulka, ale zasięg i celność dużo lepsze od M56, z lekką wprawą można z powodzeniem brać go do lasu.

 

Oba mam, oba używałem z powodzeniem zanim kupiłem elektryka i oba działają do dziś, a przebiegi zatrzymały się na liczbie powyżej 10 000bb. Nie wiem jak z dostępnością, ale jeśli dobrze poszukasz po sklepach to myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem :)

Link to post
Share on other sites

2. AGM 003 - jedna kulka, ale zasięg i celność dużo lepsze od M56, z lekką wprawą można z powodzeniem brać go do lasu.

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego modelu na zdjęciu pokazane są trzy magazynki, a w opisie pojemność magazynka 15 kulek i pytanie pojemność magazynka rozkłada się: 15 kulek na magazynek czy 15 kulek na 3 magazynki??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...