Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 opinii i kupuję :)


Recommended Posts

Dzięki za rady :icon_biggrin:

Tuning jasne, że fajna sprawa, tylko jak od razu powymieniam to co wypisaliście to skąd będę wiedział jaką mam poprawę osiągów w stosunku do stocku :icon_mrgreen: Będzie to moja pierwsza replika, jak mówiłem próbuję z kumplami ulepić jakąś drużynę, większość z nich planuje cymki 0.28, więc z tuningowanymi replikami za XXXXzł mierzyć się nie będę w nalbliższym czasie, bo niestety w okolicach Augustowa prawie nikt o Airsofcie nie słyszał :icon_confused:

A że forum sledzę już ze 2/3 miesiącę nie wypada kupić najtańszej cymki, choćby z porównania w tym teamcie wynika, że najnowsze serie Boyi bebechami nie ustępują jakoś Cymie 0.45 a z zewnątrz biją ją na głowę. Wolę już zaiwestować na początku trochę więcej i mieć chociaż porządną skorupę, w którą potem będę mógł wsadzić gumke, niegłupia preckę i lipola niż oszczędzić te 250/300 zł i kupic te 0.28 jak reszta... Wiele dobrego słyszałem również o tej giecie 003, ale nie jestem pewien czy warto dopłacić te 120 zł do niej tracąc jednocześnie stal i drewno RK na rzecz wykonania bebechów Cymy. Chodzi mi tu wyłącznie o to co dostaje w stocku, bo i tak muszę jeszcze kupic gogle Locust revision, maske siatkową tmc, kulki, ze 2 magi (te będą dobre ?http://gunfire.pl/pr...ap-do-AK47.html) itp...

 

A dlaczego nie chcę póki co tuningu? Pierwszy powód podałem wyżej, a kolejna sprawa, że w jedynym sklepie gdzie dostanę replikę, gumki ani precki nie uświadczę, więc niedość, że wydam niepotrzebnie kasę na wysyłki pojedynczych rzeczy do mnie, to jeszcze potem będę to musiał razem z repliką wysyłac (i znowu bulić za przesyłki) do jakiegoś serwisu gdzie mi to złożą oczywiście też nie za darmo, bo jak mówiłem w Augustowie i szerokich okolicach żadnego serwisanta ni ma :icon_confused3: I wtedy wymiana gumki to już nie jest śmieszne 30zł a dużo więcej...

 

Troche sie rozpisałem, ale głównie chodziło o to czy warto dopłacić te 120 zł do G36 tracąc jednocześnie stal i drewno RK na rzecz wykonania bebechów Cymy w stocku?

 

Jeszcze raz dzięki :icon_biggrin:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak jak już poprzednicy napisali. Jeżeli podoba Ci się G36 to bierz G36. Tworzywo w Cymie jest bardzo fajne,replika nie sprawia wrażenia takiej zabawki jak np. w przypadku G36 JG. Po prostu pomyśl co Ci się bardziej podoba i na co w przyszłości może chciałbyś się stylizować itd. Jaki masz plan jeśli chodzi o sprzęt,stylizację może jakąś (chociaż później i tak możesz zmienić zdanie jak większość ludzi pewnie) ? Poprzeglądaj może galerię G36 na forum.

Link to post
Share on other sites

Bardzo mi pomogliście Panowie :icon_biggrin:

W przyszłości planuję stylizację na Amerykańca czyli M4 G&P/KWA albo M14 G&G, ale na początek nie będę szalał i wybiorę coś z tych dwóch o które sie pytałem, najprawdopodobniej RK-01, co prawda nie przepadałem za kałaszami, ale ten mi wpadł w oko :icon_mrgreen:

Metalowe magi Boyi http://gunfire.pl/pr...ap-do-AK47.html myślę będą pasować i podawać bez problemów? I już ostatnie pytanie, gogle Locust revision zgrają sie ze stalkerem TMC?

 

 

Dzięki wielkie :icon_biggrin:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ciężko powiedzieć,czy na 100% będą u Ciebie pasować jakoś,ale na szczęście można właśnie maskę dopasować bez problemów większych :icon_wink: Mam Locusty i maskę TMC V1,jakoś to pasuje ze sobą i trzyma się ok,tylko musiałem lekko powyginać maskę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...