Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 opinii i kupuję :)


Recommended Posts

mam nadal cm045 troche żałuje ze nie kupiłem boya. Replika strzela ale po tym co musiałem w niej wymieniać... w sumie szkielet został z niej tylko.zrobiłem ja na 350fps bo jak miałbym robić na 450 to wyszło by mnie jakieś 400zł.Jak za nówkę dałem 500....ap ropo nówki.Pierwszy dzień, po wystrzelaniu ok 100 bb tłok się zmielił poszedł do speca na gwarę za 2 tyg to samo. Po ok 9 miesiącach strzelać się z niej nie dało. więc kupiłem parę używek i zrobiłem replikę do cqb. Kolega natomiast ma tez 045 i od wyjecia z pudła nic sie w niej nie dzieje i strzela tak samo. Chińska magia. Dzisiaj jak bym wybierał brałbym bojca.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spasiba za wypowiedzi & udział w tym "projekcie" ;)

Po zsumowaniu wszelakich "za i przeciw" oraz podliczeniu głosów z nieukrywaną radością informuję iż wygrywa..........BOYI :)

Jeszcze tylko zapytam z peryspektywy czysto ekonomicznej : skąd lepiej wziąć?? Gunfire czy Taktyczny.com.?? Wiem wiem GF bardziej znany ale np. w Taktycznym "bojec" stoi o prawie "stówkę" mniej. Stara wersja cy cuś??!!

Pozdrawiam i jeszcze raz DZIĄEKI za "udział" :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Cyma, miałem ich repliki i nigdy się nie zawiodłem w przeciwieństwie do Boya.

Co do zakupu w jakim sklepie, kup tak gdzie taniej, rozbierz na czynniki pierwsze, nasmaruj wymień to co trzeba i ... gwarancji juz nie ma ale za to masz replikę po przeglądzie zerowym :)

Edited by klimek2
Link to post
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za wyrażone opinie na temat "boyi'owskiej suczki". Uwierzcie mi lub nie ale BARDZO pomogliście :)

Jeśli już do mnie dotrze (a będzie to najprawdopodobniej przyszły tydzień) na pewno zdam relację ze swojego "pierwszego razu ze stalową panienką :icon_biggrin: "

Quiz uważam za zakończony :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Odnośnie skąd: czytając temat o AKSU Boyi na wmasgu wyczytałem że to właściwie na Gunfire sprzedają starą wersję SW, gdzie niezupełnie wszystko jest stalowe. Jeden z użytkowników wypowiadających się kupił w Gunfire, sprawdził magnesami co i jak i odesłał, po czym kupił u taktycznego taniej i faktycznie nowszą generację gdzie wszystko prócz lufy jest stalowe. Pisałem nawet o to maila do taktycznego bo też chce kupić tą replikę niedługo (nawiasem dzięki za założenie tematu bo bardzo pomógł mi przy zdecydowaniu się w końcu czy Boyi czy Cyma), taktyczny twierdzi że wszystko prócz lufy jest stalowe.

Nowa generacja charakteryzuje się ponoć fpsami koło 400, przeźroczystą komorą hop up, zieloną batką 9,6v, tym że wszystko prócz lufy zewnętrznej jest stalowe oraz ma stalowe łożyska. Tyle wyczytałem z tematu na wmasgu. Osobiście będę brał z Taktycznego.

Edited by RalphPL
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Gietka Cymy jest świetnie wykonana,nic się nie telepie. Wygląda bardzo solidnie. Mam tylko chyba pierwszą jakąś wersję z brzydko pomalowanym tłumikiem płomienia,kolega kupił trochę później ode mnie (pół roku chyba,albo 4 miesiące) i nie ma takiego tłumika płomienia brzydkiego (chyba mu podmienię :F). GB to ten co siedzi chyba w cm. 048 i podobnych. Nie mam żadnych problemów z tą repliką. Chociaż Boyi jest równie ładnie wykonane (dla niektórych pewnie jest ładniejsze bo stal itd.).

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybkie odpowiedzi :icon_biggrin:

Z podobaniem to najbardziej mi podchodzą m4 kwa/g&p tylko, że dopiero zaczynam z asg (zakładamy z kumplami team) i takiej kasy nie wyłożę :icon_mrgreen: Ale akacz i gieta też ujdą hehe, i właśnie się zastanawiam czy warto te 110zł dołożyć do Cymki. Na początku pewnie nie będę się bawił w tuning a z tego co wiem to w G36 jest skopany dystanser i trzeba celować pod cel, i właśnie jestem ciekaw jak pod względem celności głównie/skupienia/zasięgu wypada ten Rk-01 SW. Ak to jednak stal i drewno... Z czasem pewnie precka i gumka też się przyda, ale chodzi mi o stock.

 

 

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

W chińskich replikach i tak do wymiany wpierw idzie gumka,więc skopany dystanser to pikuś. Można sobie zrobić w razie czego nowy bez problemu. Ja tam na stockowej gumce i dystanserze nie miałem problemu z HU żadnego i kolega mój również. Zasięg w CM003 jest bardzo dobry. Poczytaj recenzję w zbrojowni na wmasgu :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Recenzje już dawno przeczytałem :icon_mrgreen: Tylko tak jak mówiłem, na razie w tuning się bawił nie będę, jak złapię bakcyla to czmu nie, ale na razie szukam jakiegoś testu celności tego Rk-01 w stocku na powiedzmy 30 i 40m, czy ledwo w A3 czy może na luzie w A4 :icon_razz: Większość przyszłego teamu planuje cymki 0.28 i jedna gietka właśnie i chciałbym wiedzieć na jaką przewagę mogę liczyć o ile w ogóle :icon_mrgreen:

I jeszcze jedno, jakie midy polecacie do tego AK? Warto brać metalowe? Szukałem w kilku sklepach, ale wszystko niedostępne niestety...

 

Z góry dzięki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Dzięki asekrutor, ale do AK74 niestety nie mają, najwyżej wezmę te do 47 :icon_rolleyes:

Wie ktoś może jaki ten RK-01 ma zasieg skuteczny/celność w stocku? Czytałem o nim temat, ale niewiele znalazłem... Przewyższy cm 0.28?

 

Przepraszam za te pytania, ale nie chcę kupić czegoś, czego bez tuningu nie użyję :icon_razz:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wiesz, bez tuningu to raczej tylko jakieś super markowe repliki. Tuning to fajna sprawa, nie ma nic lepszego od poprawienia osiągów w naszej ukochanej replice. :D

W chińskich replikach i tak wypada (ale jak ktoś nie chce, to nie musi) wymienić kable, dodać najlepiej jakiś mosfet, LIPO i gumke hop-up i jakąś lufę precyzyjną (najlepiej promyka, różnica gigantyczna).

Link to post
Share on other sites

Wiesz, bez tuningu to raczej tylko jakieś super markowe repliki. Tuning to fajna sprawa, nie ma nic lepszego od poprawienia osiągów w naszej ukochanej replice. :icon_biggrin:

W chińskich replikach i tak wypada (ale jak ktoś nie chce, to nie musi) wymienić kable, dodać najlepiej jakiś mosfet, LIPO i gumke hop-up i jakąś lufę precyzyjną (najlepiej promyka, różnica gigantyczna).

 

Dlaczego myślisz że tuning to tylko do markowych replik? Racja, na markowych wychodzi drożej, no tak. Tylko wybierając dobrą chińską replike też można zrobić tuning... nawet wybierając lipną. Nie u wszystkich istnieje pojęcie "ukochanej repliki", często replike sie zmienia :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...