Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 0.48 vs Boyi RK-06 AK74


Recommended Posts

Witam będę przerzucał się na nową replikę i mam pytanie odnośnie która z nich jest lepsza , wewnętrznie jak i zewnętrznie pytałem się już paru znajomych ale zdania są podzielone i nie mogę się zdecydować , dodatkowo chciałbym w przyszłości zmodyfikować ( zobaczy się jeszcze ) replikę na beryla , fakt faktem jestem bardziej skierowany ku 0.48 gdyż posiadam replikę cymy i jestem mega zadowolony a podobno te boiy są z deczka gorsze . Dziękuje z góry za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Jak robisz beryla to drewno i tak wywalisz. Ja w swojej cymie musze wymienic wszystkie elementy znalowe bo zaczęły sie giąć i pękać, a w cymie mocowanie kolby jest ze znalu. Kup boyca, nie pożałujesz.

Edited by kulesz
Link to post
Share on other sites

Hm , to chyba kupię tego rk-06 aktualnie posiadam cyme 0.28c i temu byłem nastawiony na tamtą cyme gdyż wiadomo firma ta sama i tamta niby więcej fpsów full metal itp , a ta boyi ma wszystko to samo z mechaniki co moja cymka tyle że full metal z tego co widzę

 

PS:

bo mam dużo magów metal mid capów do ak47 , one będą pasowały do 74 ?

Edited by Sidjio
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz robić Beryla, to tylko RK-06, każdy berylorób Ci to powie. Znalowy ogon kolby w Cymie nawet bez osłabiania trzyma się na słowo honoru, a pamiętaj, że robiąc Beryla będziesz go musiał jeszcze pociąć. Gejboksy obecnie są podobnej klasy, Cyma ma mocniejszy silnik, Boyi jest lepiej złożone i pracuje kulturalniej (jak na chińczyka).

Link to post
Share on other sites

Tylko napisz wcześniej do sklepu, żeby sprawdzili "stalowość" wersji SW, bo ostatnio jaja są i Bojacze często są "mieszane" zamiast w pełni stalowych.

 

to dlatego, że w chinach można zamówić hurtem 3 generacje, sklepy zamawiają różnie, ale czasem 'przypadkowo' zapominają napisać, z czego jest zrobiona aktualnie będąca na magazynie wersja.

Link to post
Share on other sites

żnal w kolbie , gdy przerabiam na beryla odpada na pewno bo się wyłamie , napisałem do nich mejla jeszcze zobacze czy odpiszą , mam nadzieję że akurat ten co mi wysłali to jest 100% metal , Lesio to źle czy dobrze czy jak bo nie mówi mi to nic , teraz się obawiam że mi wyslałi jakiś shit i ta kolba się wyrwie bo będzie ze żnalu albo że płacę za 100% metal wyślą mi coś ze żnalu absu i coś tam z metalu będzie:/

Edited by Sidjio
Link to post
Share on other sites

Okej jestem spokojny już :icon_biggrin: odpisali mi

Witam,

 

Sprawdzamy obecnie każdą dostawę pod kątem ewentualnych zmian wprowadzonych przez producenta, niestety też "nacięliśmy się" kilka razy na takie sytuacje. Replika jest wykonana ze stali, zgodnie z opisem na stronie.

 

mam znajomego co ma beryla :icon_razz: więc już mi wszystko wyjaśnił co wymienić co kupić itp :)zresztą jest temat o berylowaniu na wmasg :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Replika do mnie przyszła jakiś czas temu , jestem bardzo zadowolony ;P ale ten hi cap od razu wywaliłem i zastąpiłem metal mid capami od starego ak47 i od razu wygląda lepiej bo ten pomaranczowy to tragedia , to drewno faktycznie mogło by być ( wygląda tak w kit ) ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z full metalu :) drewno pofarbuje na czarno , a potem zamienię częsciami od beryla i będzie wszystko git :)

Link to post
Share on other sites

Albo od ostrego :)

 

Byłem ostatnio w gunfire i pytałem jak naprawdę jest z tymi Bojami 06, czy są stalowe, czy mieszane. Pracownik odpowiedział mi, że są stalowe, ale czasem różne dziwne rzeczy mogą się zdarzyć, bo Chińczycy czasem wrzucą do pudła znalowego, czasem inną replikę, a czasem w ogóle wyślą puste pudło, bo i takie rzeczy się zdarzają. Ale nie ma co panikować - zamawiać, a jak przyjdzie coś innego, to reklamować.

Link to post
Share on other sites

a są jakieś okładziny w stylu ris aby szyny było na dole po bokach i u góry ;p? http://airsoft-today.my1.ru/somepics/Ak47TacCyma028C.jpg coś na ten wzór ? i mam jeszcze pytanie czy to http://allegro.pl/chwyt-do-beryla-z-szynami-ris-orginal-i2634850542.html spokojnie by weszło zamiast drewna ? czy trzeba szlifować/piłować od cholery żeby to zamontować ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...