Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sprzęt dla chlopca w wieku 7 lat


Recommended Posts

Czesc,

 

Postudiowalem sobie podpiete tematy, poszperalem w sieci, pytalem sprzedawcow w sklepach internetowych (zalosc nistety) i finalnie jestem madrzejszy niz na poczatku, ale dalej nie wiem co kupic :)

 

mysle raczej o sprzecie sprzezynowym (bo nie bedziemy na razie wchodzic w metalowa elektryke)

myslalem o tych rekomendowanych w poradniku maniaka MP003 firmy AGM czy M58 firmy DE

Niestety nigdzie nie sa dostepne.

Zalezy mi na tym zeby syn mogl sam przeladowac, niska awaryjnosc, niska waga

na poczatku bedziemy raczej grzec do celu niz walczyc w terenie

przedzial cenowy 200-300 PLN

Co byscie proponowali?

 

pozdrawiam

 

furdzio

Link to post
Share on other sites

MP003 od AGM:

http://www.taiwangun...rt-003-agm.html

 

Lub jeśli coś z elektrycznych replik, to możecie pójść w tym kierunku:

http://gunfire.pl/pr...030-ver-II.html

 

Spełnia podane przez Ciebie wymagania, a w dodatku ma niską prędkość wylotową więc nawet w przypadku strzelania się między sobą nie powinieneś zrobić krzywdy dzieciakowi. Tylko jedna ważna sprawa - tak młode osoby przeważnie nie zdają sobie sprawy z zagrożeń, jakie niesie ze sobą nieodpowiedzialne użytkowanie repliki. Dlatego od razu zainwestujcie w dobrej jakości ochronę oczu i niech ten siedmiolatek zdaje sobie sprawę, że pod żadnym pozorem nie wolno mu jej ściągać.

 

No i jednak miej go pod kontrolą, jak się będzie chciał tym bawić, bo różne głupoty wpadają do głowy tak młodym osobom.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

faktycznie jak w temacie - szybkie pytanie szybka odpowiedz! pieknie dziekuje za informacje i troske.

Bezpieczenstwo i bhp to temat nieustannie poruszany. cwiczymy jeszcze z lukiem i wiatrowka, wiec co nieco juz zostalo wpojone.

LogaN myslisz zeby same gogle czy tez z ochrona na zeby? (chociaz wiekszosc to jeszcze mleczaki :) )

 

pozdr,

Link to post
Share on other sites

To już zależy od Was. Generalnie dodatkowa ochrona zawsze uchroni przed bólem i utratą zębów (nawet mlecznych), ale nie wiem czy polecane środki ochrony na dolną część twarzy będą dobrze współpracować ze stosunkowo niewielką głową. Może inni wiedzą coś więcej na ten temat :).

Link to post
Share on other sites

Pompki pełnowymiarowe mogą być dla siedmiolatka zbyt długie. W zasadzie masz wybór między krótkimi pompkami a wszelkiej maści AEPami.

Ja osobiście poleciłbym aepy, a w szczególności MP7 i Skorpiona (młodzież będzie mał poczycie posiadania czegoś lepszego niż pistolet przy bezpiecznej mocy)

Jeżeli masz możliwość wydania większej kwoty plus paru groszy na tuning można spróbować kupić p90 (pomijając wersję o nazwie d90) lub jakieś mp5pdw i dać serwisantowi do downgradu sprężyny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...