Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dziękuję za szybkie odpowiedzi :icon_smile: Co do tego czy jestem nowy.. Cóż na paru strzelankach byłem na przestrzeni kilku ostatnich lat, ale co do znajomości bebechów, to muszę się zgodzić że jestem nowicjuszem. Ale wracając do tematu. Czy w razie ewentualnych problemów z GB, koszty naprawy w serwisie mogłyby wynieść mnie łącznie drożej niż nówka ?

 

Edit: PlanB, nie no, wtedy to już bym wolał nówkę, bo z tego co patrzyłem, kolba z 2 stówki mogłaby mnie wynieść :D

Edited by Chmiellfromhell
Link to post
Share on other sites

Zapytaj sprzedającego z jakiej firmy jest replika, jeśli JG lub Cyma, to z tymi wszystkimi dodatkami, warto licytować do 350.- PLN, jeśli UMAREX, to odpuść sobie.

Kolba jak napisał sprzedający sklejona, więc nie musisz od razu wymieniać, to nie ma wpływu na zasięg i celność.

 

Nota bene, musiał nieźle przywalić tą kolbą jeśli pękła, bo to nie jest jakiś shitplastik, albo ta replika jest Umarexu, bo wtedy to faktycznie gównolit.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Zapytaj sprzedającego z jakiej firmy jest replika, jeśli JG lub Cyma, to z tymi wszystkimi dodatkami, warto licytować do 350.- PLN, jeśli UMAREX, to odpuść sobie.

Kolba jak napisał sprzedający sklejona, więc nie musisz od razu wymieniać, to nie ma wpływu na zasięg i celność.

 

Nota bene, musiał nieźle przywalić tą kolbą jeśli pękła, bo to nie jest jakiś shitplastik, albo ta replika jest Umarexu, bo wtedy to faktycznie gównolit.

 

 

Yhyym. Czyli wg ciebie taiwangun sprzedaje umarexy ?

Link to post
Share on other sites
Yhyym. Czyli wg ciebie taiwangun sprzedaje umarexy ?

W zamierzchłych czasach sprzedawał, a w aukcji nie podano ile latek liczy replika. Młody jesteś, więc Ci wybaczam. :icon_wink:

Lepiej sprawdzić, niż "nadziać" się na shitplastic.

 

(...) pozatem bateria jest firefox + JG (...)

To akurat o niczym nie świadczy...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...