Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G-Shock vs kulka


Recommended Posts

To zakładaj go inaczej. Nie wiem jak to opisać dobrze (trochę też padnięty jestem),ale mam nadzieję

że mnie zrozumiesz lub ktoś najwyżej Ci wyjaśni o co mi chodzi (najchętniej pokazałbym Ci to na zdjęciu,ale nie mogłem znaleźć).

 

Po prostu obróć zegarek tak żeby tarcza znajdowała się na wewnętrznej stronie nadgarstka,a zapięcie tam,gdzie znajduje się zazwyczaj tarcza jak nosisz zegarek normalnie. Czyli po prostu obróć o 180 stopni. Zmniejszy to ryzyko dostania w szybkę.

 

Edit: Tylko wtedy wygodniej jest nosić chyba zegarek na ręce,którą trzymasz chwyt przedni - przynajmniej mi tak jest wygodniej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mimo, że odpowiedź na temat już jest to może być taką mała ciekawostka. Mój kolega kupił zdezelowanego G-shocka za 10zł (był sprawny tylko wyświetlacz coś źle wyświetlał) a że chodziłem na strzelnicę praktycznie co niedzielę. postanowiliśmy sprawdzić jego wytrzymałość. Niestety po strzale z 22lr. long zegarek eksplodował i znaleźliśmy tylko 2 części obudowy. Była nadzieja że obudowa zatrzyma pocisk tak małego kalibru...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mimo, że odpowiedź na temat już jest to może być taką mała ciekawostka. Mój kolega kupił zdezelowanego G-shocka za 10zł (był sprawny tylko wyświetlacz coś źle wyświetlał) a że chodziłem na strzelnicę praktycznie co niedzielę. postanowiliśmy sprawdzić jego wytrzymałość. Niestety po strzale z 22lr. long zegarek eksplodował i znaleźliśmy tylko 2 części obudowy. Była nadzieja że obudowa zatrzyma pocisk tak małego kalibru...

 

Pewnie kupił podjebkę. Mój kolega też kupił 'zdezelowanego g shocka, w pełni sprawny, tylko wyświetlacz czasem nie świeci, a czasem się zeruje". Okazał się zwykłą chińską podjebką, najłatwiej to sprawdzić patrząc na sprzączkę - oryginały mają G SHOCK CHINA bądź samo G SHOCK, podjebki G SHOCK JAPAN (chyba po to, by ktoś, kto kupił myślał, że podjebkę produkują w japonii).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...