Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika Snajperka


Recommended Posts

Witam chcialbym sie dowiedziec czy

Replika karabinu snajperskiego ZM51

 

Bedzie dobra do pobawienia sie z kumplami w lesie czy jest ona celna i wgl bo jest tania a naraize niechce wiecej wydawac bo niewiem czy zostane przy zabawie na dluzej Jak mi sie spodoba to napewno bede ja tuningowal lub kupie nowa

Link to post
Share on other sites

Dlatego bo pompki są lepiej dostosowane do szybszego naciągania sprężyny niż ten wytwór snajperski. Jak już koniecznie chcesz się bawić w snajpera to pomyśl nad bar-10 od JG i stopniowo tuninguj i może z tego coś wyjdzie po wydaniu mniej więcej 1000 zł.

 

P.S

Mówię z góry , na początku nie opłaca bawić się snajperem , dozbieraj do cm.028 lub powyższej pompki.

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz, że to coś ani zbyt celne, ani zasięgu nie ma, kup pompkę i koniec.

 

czy ja mowie do sciany jak mi sie spodoba to moge zaczac sie bawic na powaznie a tak chce tylko dla zabawy z kumplami z snajperka za 480zl z 450fps to przesada..

 

chce sie dowiedziec czy ta ZM51 leci prosto do ilu...metrow jakie kulki do niej ladowac

 

Nawet ściana by Ci odpowiedziała ,, Kup strzelbę i okulary (np.uvex-ivo)".

Edited by likeaJohnny
Link to post
Share on other sites

niepodobaja mi sie bo pisze ze mam budzet do 200zl bo to tylko na probe to oni to biora tak powaznie ze podaja mmi snajperki za 500zl + tuning ze jakbym mial na wojne isc i napierdalac hedy z 100m,, to jest zeby pobiegac po lesie postrzelac sie z kolegami a nie na jakies wyjazdy i wgl..snajperka jest tania ma moc wiec czemu niby jest taka"zla" celna tez jest wiec w czym problem?

Link to post
Share on other sites

Jest też airsoftowa recenzja filmikowa nawet.

Tak czy tak, to naprawdę niezbyt dobra baza. Jeśli już koniecznie 'snajperka' to przynajmniej pomyśl nad czymś z replik Wella bo do nich są części dość popularne, a do tego czegoś cymowego? Cholera wie.

 

Najlepiej z kolegami kupcie sobie sprężynowe shotguny. Miałem taki w rękach dopiero po 3 latach airsoftu i byłem nim zachwycony.

Link to post
Share on other sites

Jest super, mega, na 80m walę headshoty jak w Call of Duty. Jeśli przeciwników jest mniej niż 5 to od razu się poddają. Nie wiem, pewnie to chciałeś usłyszeć zakładając ten temat.

 

Gorzka prawda: byle Cyma 0.28 przebije Cię mocą, zasięgiem i skupieniem. Poza tym, posiada tryb auto - dostaniesz kontrolną serię 50 kulek zanim oddasz kolejny strzał.

Link to post
Share on other sites

Z perspektywy czasu śmieszą takie tematy:) Sam pamiętam jak popełniłem z kumplami ten klasyczny błąd kupując jakieś pseudo Aegi z plastikowymi GB zamiast pompki od ACM np. Teraz mam tą pompkę i jest to replika milion razy lepsza od tego całego badziewia elektrycznego do 200zł.

Link to post
Share on other sites

szczerze mowiac to tak jak poprzednicy polecam ci pomkę ;) albo dozbieraj i kup cm028 (sam mam, nie uzywalem od 2 lat ale strzela) ;)

 

jesli wyobrazasz sobie ze bedziesz lezal i czekal na cel, to masz racje ;) jesli myslisz ze zdejmiesz kogos jak go tylko zobaczysz, to sory ale z ta "snajperka" to chyba prędzej jak nią rzucisz niż strzelisz ;) poczytaj sobie o karabinach wyborowych na forum, ile kosztują, ile ludzie wymieniaja ;)

 

poza tym grając snajperem tracisz zabawe o ktorą ci tak chodzi ;)

Link to post
Share on other sites

440 fps to jak na snajperke malo ;) i jesli nie strzelasz z 5 m to nie boli ;) co do tej nie wypowiem sie, bo nie mialem nigdy takiego wynalazku w reku ;) ale juz sam brak hop siupa powoduje, że to to mnie zniechęca ;) poza tym mowisz ze masz budżet 200 zl... policzyłeś kulki, okulary/google i jakieś inne wyposażenie typu np mundur? pogadaj z kolegami i kupcie shot guny ;) strzelasz jedna kulka jak w snajpie, tansze i lepsza zabawa ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...