Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun - Bęben do AK. Warto?


Recommended Posts

Jakby ktoś chciał wiedzieć miałem ten magazynek bębnowy w swoim rpk.W czasie wielkich promocji na GF kupiłem go za 60 zł.Słaba jakość wykonania ale co wymagać za taką cenę,jednak baterie były w zestawie.Największym mankamentem było to,że mag różnie pobierał,częste problemy bo jakaś część się poluzowała i kulki nie wchodziły do komory.Jeszcze problemem były luzy,gdy mag był gnieździe magazynka.

Link to post
Share on other sites

To raczej pomyłka taiwanguna, ich opis. Lepiej napisz do nich maila. Mam tego druma (C 38, czarny guzik), kupionego właśnie u nich, jak tylko się pojawił parę miesięcy temu. Bebechy plastikowe, zewnątrz stal ze znalowymi zatrzaskami. Trzeba było piłować boki do CM.048s, siedzi sztywno (powinienem jeszcze trochę spiłować ale nie chce przegiąć bo on zasadniczo do innej repliki ma iść). Mój egzemplarz ma problemy z guzikiem od nawijania (czasami nie reaguje jak są kulki załadowane, przechylę w inną stronę by kulki inaczej leżały to zaczyna znowu działać). Mam wrażenie że to pewnie coś przy kablach nie styka, wydają się strasznie delikatne, jednakże nie mam czasu się nimi bawić i lepiej przylutować. Zamawiałem z kolegą, jego egzemplarz nie ma takich problemów z guzikiem. Ma problemy także z podawaniem niektórych kulek (koledze Guarderów 0,28 nie chciał podać, G&G 0,25 podaje świetnie).

Edited by RalphPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...