Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 ( CM.028 ) Warto?


Recommended Posts

Witam, czy według was jest sens tuningowanie Cm'ki ? Jeżeli tak/nie to proszę o uzasadnienie swojego wyboru/decyzji oraz doradzenie co ewentualnie warto wymienić. Proszę o pomoc :icon_smile:

@edit. Od siebie dodam, że myślałem nad wymianą gumki od hop-up'a oraz sprężyny na mocniejszą. Póki co osiągam mniej więcej 30-35m dokładnego celowanie ( mam na myśli wielkość np. głowy człowieka ). Chciałbym osiągać takie osiągi również na 40-45m.

Edited by HeXs
Link to post
Share on other sites

Najpierw wymień to co Ci radziliśmy, usuń nadmiar smaru i uszczelnij cały układ i wówczas sprawdź prędkość wylotową i przetestuj celność i zasięg repliki.

Gearbox wytrzyma na pewno sprężynę M120, ale każde wzmocnienie sprężyny wpływa niekorzystnie na trwałość elementów ruchomych mechanizmu.

Jeśli po zamontowaniu lufy precyzyjnej np http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1930&name=MadBull_-_Lufa_Precyzyjna_6.03_Black_Python_-_455mm_-_AK,_SLR i wymianie gumki uzyskasz to co zamierzasz, po co nadwyrężać mechanizmy?

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Jeśli jesteś "zielony" to jeśli chcesz cokolwiek zmienić to popytaj się znajomych czy ci pomogą (takich którzy się znają) Pooglądaj pełno filmów lub najlepsza opcja.... idź do serwisanta, zakup takie rzeczy: Lufa precka/gumka zielona GG (sam polecam, sam posiadam) no i kulki, ale to już róźnie bo kulki nie zmienają wiele jeśli masz nawet dobre :) Idź do serwisanta, niech ci dobrze uszczelni to zyskasz parę FPS

Link to post
Share on other sites

Dodam od siebie że nie warto cokolwiek z tą cymą robić o ile jest z nowej serii. Oznaczenia na GB tuningowana przeze mnie cyma028 miała 02c . Tłok różni się kolorem od starszych wersji , jest biały , po 1500 kulkach na stockowej sprężynie (która nie jest chromowana w przeciwieństwie do wersji starszych), były ślady zużycia. Zębatki są ciemne , te starsze wersje miały jaśniejszy odcień i z moich doświadczeń były mocniejsze. Te z tej nowej cymy zdechły po 1500 kulkach na stocku i zaledwie 250 kulkach na m125, ogólnie bebechy z tej cymy były jakoś gorzej zrobione niż te z poprzednich serii. Wiem że opisywany przeze mnie przypadek nie jest jedyny.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...