Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator pasuje do mojej repliki?


Recommended Posts

Jakie lipo pasować będzie do CM.040 (AKS-74) pod dekiel ?

Wiem, że takie ktróe na styk pasują do CM.048 nie wchodzą do CM.040.

Chciałbym coś z 7,4 i możliwie najsensowniejszą ilością mAh, przyznam, że nie do końca wiem za co odpowiada współczynnik C.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie o szerokosc chodzi, a dlugosc. Juz wsadzilem do tej prowadnicy lipo 11.1V z trzema listkami i na szerokosc weszlo, musialem jednak zmienic ustawienie kolby na pozycje nr 4, bo batka ma 16 cm dlugosci. Ta z linka ma ponad 11 cm, stad moje pytanie. Czytaj ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites

Jakie lipo pasować będzie do CM.040 (AKS-74) pod dekiel ?

Wiem, że takie które na styk pasują do CM.048 nie wchodzą do CM.040.

Chciałbym coś z 7,4 i możliwie najsensowniejszą ilością mAh (..)

Popularna replika, a nikt w tym lipo nie używa ?

Link to post
Share on other sites

A tak ciężko zajrzeć na poprzednią stronę, lub też scrollnąć do góry? Napisałem co pasuje pod dekiel.

Poza tym http://lmgtfy.com/?q=lipo+cm040

Nie lubie takich wymian ale proszę, poczytaj:

1. Twoja odpowiedź dotyczy CM.050, skoro w przypadku CM.048 baterie nie pasują to CM.050 również nie brałem pod uwagę, bo to wróżenie z fusów.

2. Na poprzedniej stronie pytanie o CM.040 jest również bez odpowiedzi.

3. Cwaniakowanie z google.. nie wiem czy giąć się w pas, czy wręcz na kolanach hołd składać, ale w żadnym z pierwszych 10 wyników nie ma odpowiedzi :icon_smile: A jak już to głębiej przeszukać, to okazuje się, że jesli jakieś odpowiedzi się znajdują to są to odpowiedzi ze stickami NiMh, lub Lipo 11,1.

Mniej spiny, więcej profesjonalizmu, jeśli już masz się za osobę pomocną dla innych.

 

Dzięki Powała, spróbuję taką dorwać do przymiarki :icon_smile:

Edited by Spoon
Link to post
Share on other sites

Kolego, wybacz, ale nie licz, że zawsze wszystko na srebrnej tacy dostaniesz.

Ja znalazłem pod linkiem co najmniej 4 satysfakcjonujące odpowiedzi. Kałachy mają pi razy drzwi tyle samo miejsca pod deklem, no chyba że replika ma ebb. Miałem 3 kałachy(boyi, cyma, bizon) i wszystkie są kompatybilne ze stickami do 1400mah 7.4.

Wyjątek może stanowić właśnie wynalazek z ebb, lub kałach z suwadłem ala marui.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG i jestem kompletnie zielony (nie licząc kilku wątków na różnych forach) w tym temacie.

 

Planuje zakup swojej pierwszej repliki - M27 IAR.

Czy mógłby ktoś mi polecić dobry akumulator do niej oraz możliwie ładowarkę?

Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Na 100% pewny nie jestem, ale ta batka powinna się zmieścić pod deklem w RK. Nie wiem jak z ładowarką - nie miałem, a i szukać mi się nie chce po internetach, ale wiem, że nie warto bawić się w przejściówki - pod deklem nie ma dużo miejsca, a przejściówka go wymaga. Wydaj dodatkowe pare złotych na wtyczki deans i wymień wtyk w replice. Warto też pomyśleć nad skróceniem kabli w batce - u mnie pod deklem w Cymce 028 taka batka mieściła się, ale ledwo, ledwo. Skrócenie kabli pomogło.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...