Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator pasuje do mojej repliki?


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam mam pytanie jaka dobra/maksymalna bateria li-po do cm.048 ? Stockowo dostałem o ile sie nie mylę 8.4 V 1200 mAh. Chciałbym delikatnie zwiększyć ROF i sporo zwiększyć jej wytzymałość( ile kulek wystrzeli na jednym łądowaniu). Nie chce też zajeździć swojej repilki przez zbyt duży ROF. Jak wygląda kwestia ładowarki do li-po ?

Z góry dzięki za pomoc i sorry jeśli coś pokręciłem. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam, czy ten akumulator będzie pasował do kolby cm.028a ? :)

 

http://www.taiwangun.com/akumulator-nimh-1600-mah-9-6v-typ-mini-8fields?from=listing&campaign-id=19

 

a do tego taka ładowarka?

 

http://www.taiwangun.com/ladowarka-do-akumulatorow-nimh-maly-wtyk-8fields?from=listing&campaign-id=19

 

-----

 

Pytam, ponieważ nie posiadam zbyt dużego budżetu i bardzo przydałyby mi się rady jeżeli chodzi o produkty z niższej półki :)

Link to post
Share on other sites

Jaki masz budżet? NiMH to przestarzała technologia. Może da się dobrać jakieś LiPo.

 

No niestety jeszcze przez miesiąc mam poniżej 100 zł przeznaczone na zakupy :) Ale na szczęście wieczorem dowiedziałem się, że znajomy pożyczy mi baterię na ten czas :)

Link to post
Share on other sites

Za 40zł mozna kupić ładowarkę Redoxa do LiPo. Nie jest to kombajn pokroju Alpha v2 czy Imaxa B6, ale daje radę. Jak się człowiek dobrze porozgląda to za 60zł można kupić LiPo, które będzie przynajmniej przyzwoite. Dorzuć 30zł na koszty przesyłek i będzie elegancko, a nie. Czekaj - jesteś z Wrocławia - sprawdź gdzie są sklepy z artykułami do modeli zdalnie sterowanych i tam pewnie batkę kupisz taniej - bez kosztów przesyłki i z pewnością taniej niż w sklepach airsoftowych.

Link to post
Share on other sites

Witam,

poszukuję akumulatora LiPo do prowadnicy kolby. Udało mi się ustalić tyle (prowadnica kolby przynajmniej u mnie ma dlugość 130mm, mozna dać 160mm wtedy kolba nie bedzie sie do konca skladać, jednak to zaden problem, tych najkrotszych ustawien i tak chyba nikt nie uzywa. Dlugosc pakietow pominałem w opisie ponizej. Jesli chodzi o śr. wew. prowadnicy w mojej eMce to jest to około 26mm, wiec wejdzie kwadrat o boku max 18,3mm) :

- dwulistkowe pakiety (jeden listek ma 5x20 / 6x21) mieszczą się bez problemu

- pakiety scalone 10x21 / 14x18 wejdą

- pakiety 20x20 / 20x21 z moich obliczeń wynika ze nie wejdą

- pakiety dwulistkowe, gdzie jeden listek ma 20x10 / 21x10, nie jestem pewien, ale raczej nie wejdą

I teraz pytam Was, czy ten dwa listki po 20x10 wejdzie? Czy są jeszcze jakieś inne wymiary, których nie zauwazylem, a wejdą?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Nie zalecam. Do stocka lepszy będzie 7,4V. Na 11,1V zajedziesz szybko części. Tym bardziej jeśli replika nie ma poprawionego podkładkowania. W ostatnich 8 specnach jakie robiłem, producent dał AŻ 1 podkładkę na 3 zębatki. Zębatki wesoło latały na boki co przy dużej szybkostrzelności jak i większym przeciążeniem, doprowadzi do urwania sie zębów na zębatkach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...