Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto kupić używaną replikę?


Recommended Posts

Witam, zamierzam rozpocząć zabawę z ASG. Niestety moje fundusze nie są zbyt wysokie, Jedyne czego mi potrzeba to replika, mundur i oporządzenie już mam. Czy opłaca się kupić używaną replikę na start? Zaznaczam że nie będę często się strzelał, także replika nie będzie miała ciężkiego życia. Znalazłem na allegro licytację z cm.031, myślę że dojdzie do ok. 250 zł. Oczywiście przed zakupem wypytam sprzedającego o jej stan, przebieg itd. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Komis też sprawdzam regularnie, jeśli cena na aukcji przekroczy moje możliwości finansowe to spróbuję szczęścia tu. Niestety nie ma u mnie nikogo kto potrafiłby to zrobić, najwyżej sam będę próbował ostrożnie coś naprawiać przy pomocy jakichś poradników online.

Link to post
Share on other sites

Używki to loteria... niektórzy dbają o nie i pieszczą, co przekłada sie na zadowolenie następnych posiadaczy, a inni sprzedają bo zaczyna im się psuć, ciąć, rozpadać itp

Można trafić normalnie działającą replikę, nawet podrasowaną czasem, a można i dołożyć sporą kasę do zakupionej żeby działała jako tako. Najlepiej wypytać się sprzedawcy o stan, i zerknąć czy można mu zaufać tj. staż na forum.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak :) Kup używkę jeśli masz PEWNOŚĆ, że wszystko jest ok. Ja kupiłem mp5 jg używaną i bardzo się z niej cieszyłem, nadal się cieszę, strzela wyśmienicie :) Aktualnie jest na sprzedaż ;) Powymieniane kilka rzeczy (400 fps) porządna replika, dbałem o nią, co strzelankę czyściłem lufę, gearbox był smarowany jakieś 3 miesiące temu przez serwis, wszystko pięknie :) Jak coś to możemy pogadać o sprzedaży ;)

Link to post
Share on other sites

Ja też kupiłem jako pierwszą replikę używaną. Przebieg 20k, ale śmiga jak ta lala i jestem bardzo zadowolony. Polecam kupować w komisie i patrzeć na staż użytkowników. A jak mówię opłaca się używaną, gdyż czasem można znaleźc naprawdę replikę dobrej jakości za niską cenę =]

Link to post
Share on other sites

I ja zaczynałem od używki, replikę dostałem w nieco gorszym stanie niż się spodziewałem. Poza tym pech chciał że podczas drogi do mnie została uszkodzona. Niektóre plastikowe elementy po prostu pękły, byłem wkurzony na maxa ale się nie poddałem i w niej dłubałem przez parę godzin żeby dało się jej chociaż używać jako tako. Ogólnie nie polecam używanej na start, lepiej kupić coś ze sklepu. W razie jakichkolwiek kłopotów zawsze masz gwarancję. :)

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić używaną replikę, gdyż wychodzi owiele taniej, lecz może ona nie mieć gwarancji, oraz nie mamy pewności, czy będzie ona działała, może ona mieć wady, lecz czasami można kupić super replikę za naprawdę niską cene, lecz wybór należy do Ciebie.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak ale podchodząc rozsądnie do ofert w internecie. W swoim życiu kupiłem może ze dwie repliki nowe, reszta to tylko używki i nigdy się nie naciąłem. Bo i nigdy nie kupowałem gnata który nowy kosztuje 700zł za 150zł...

 

Trzeba tylko wiedzieć, że sprzedający zawsze kłamie :D. Czy to o stanie repliki czy o jej wieku czy choćby o przebiegu. Gorzej jeśli bredzi na temat zamontowanych części...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...