Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów.

 

Powiem tak, potrzebuję coś, do czego mogę wsadzić magazynki, prowiant, lub jakieś inne gadżety. Mogą to być pasy z szelkami, chest rigg lub jakieś inne rozwiązanie. Nie chcę kamizelki :icon_biggrin:. Jeśli popełniłem błąd z góry przepraszam.

 

Edit:

Cena do 100 zł, kamuflaż obojętnie jaki, dobrze jakby zmieścił jakieś 3-4 magi od ak i jakby były odpinane, przypinane ładownice.

 

Pozdrawiam.

Edited by januszek1
Link to post
Share on other sites

Do 100 zł to takie coś jest całkiem dobre:

http://allegro.pl/ka...2728237858.html

 

Wygodne, pakowne, w dobrym kamuflażu, oraz bardzo porządne. Niestety ale nie można odpiąć ładownic. Jeżeli to jest ważne dla Ciebie to poszukaj pasoszelek typu PLCE, ALICE, S95, bo chesta modułowego do 100zł nie ma(tzn. są ale nie z ładownicami ;-) ).

 

Edytka: Kuba był szybszy :icon_biggrin: .

Edited by Zyzyks
Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecę FLC: http://allegro.pl/kamizelka-flc-dcu-nowa-najtaniej-na-allegro-i2716988307.html

Na allegro jest we kamuflażach: 3C,woodland,UCP i CB. Na zielonej panterze często są aukcje tych kamizelek,kończą się zazwyczaj na cenie 25-40 złotych[za wyjątkiem CB,które jest droższe]. Mam,używam- nie do zdarcia.idealny półśrodek między paso szelkami a chest-rigami.

 

Kontraktowe ładownice z systemu Molle II trochę kosztują,ale przypniesz wszystko w standardzie PALS.

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecę FLC (...) aukcje tych kamizelek,kończą się zazwyczaj na cenie 25-40 złotych.

Nie chcę kamizelki :icon_biggrin:.

 

FLC (...) 25-40 złotych. (...) Kontraktowe ładownice z systemu Molle II trochę kosztują.

Cena do 100 zł, (...) dobrze jakby zmieścił jakieś 3-4 magi (...) odpinane, przypinane ładownice.

 

Przeczytałeś pytanie, na które odpowiadasz? Czy po prostu spamujesz?

 

A wracając do meritum, ew. PLCE w gorszym stanie. Tylko nie pamiętam jak w nim jest z magazynkami do AK (a coś mi się nasuwa, że było nie za bardzo) - ktoś musiałby to zweryfikować.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

A wracając do meritum, ew. PLCE w gorszym stanie. Tylko nie pamiętam jak w nim jest z magazynkami do AK (a coś mi się nasuwa, że było nie za bardzo) - ktoś musiałby to zweryfikować.

 

Do chesta brytyjskiego wejdą, po 2 na ładownicę. Zapięcie sięgnie, ale to jest mniej więcej końcówka regulacji. Niemniej da się i to bez bólu.

Mam jedno i drugie (chest i magi do AK), czasem używam. Uważam, że dla początkującego lepszego oporządzenia nie ma.

 

Do PLCE, o ile mi wiadomo, magi do AK nie wejdą za diabła - zapięcia (Citeki / hiszpańskie) nie mają regulacji, więc ładownice się nie dadzą zamknąć z kałaszowymi magami w środku. Testowane na PLCE kolegów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...