Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Odświeżam temat. Jak tam sprawują się SPR/ki z nowej serii ? (z logo USMC). Nadal są problemy z HU lub/i z popychaczem ? Zastanawiam się nad zestawem SPR z lunetą M3, więc byłbym wdzięczny na wszelkie informacje ;)

Edited by clown
Link to post
Share on other sites

Mam następujący problem właśnie z komorą hopa, czy też gumką (nie znam sie na tym) zaczyna podkręcać po przekroczeniu pewnego progu, tyle, że ma on tolerancję na tej niebieskiej zębatce, która regulujemy 1-2 mm i jeśli nie załapię się w tym przedziale to albo (mniej) nie podkręca w ogóle, albo (wiecej) na maksa i dodatkowo w prawo. Co może być tego przyczyną? W tym momencie mam 430 fpsów a gumka stock. Czy dajny ma to wymiana na systemowską za 30 zł powinna zaradzić temu problemowi?

Link to post
Share on other sites

Musze cie zmartwic poniewaz moj kumpel mial podobny problem, mianowicie 500fps gumka prometheusa a i tak kulki na koncu zasiegu lataly jak chcialy :???: jemu nic wymiana gumki nie pomogla ale sproboj moze Tobie pomoze :roll: Ale z kolei ja mam taki sam setup jak on i mi smiga bardzo ladnie... moze loteria komor hup-up ?? :roll:

Edited by the punisher
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Pierwsze uwagi do SPR/A 100M ;) stunigowany do 450 fps:

do 700 kulek - zacinka, po sprawdzeniu okazało się że gumka hop-up jest z jednej strony pęknięta i wystaje po prawej stronie lufy - podkręcanie hop-upa powodowało do max powodowało, że co chwilę trzeba było wyjmować kulki z lufy;

Po wymianie gumki na nową G&P - na razie do 3000 kulek bezproblemowo, hicapy od PJ opróżnia bezproblemowo w całości, 9,6V batka daje przyzwoity ROF, broń używam jako broń wsparcia.

Szykuje się do wymiany gumki hop-up na coś lepszego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

chciałbym się dowiedzieć na temat repliki G&P SPR/A m16 ( Extended Stock )

Jest to wersja rozszeżona

- Aluminum Diecasting Body ( Special Forces 100M )

- Aluminum Rail Handguard

- Aluminum One-Piece Outer Barrel

- Steel Folding Front Sight

- 600M Flip Up Rear Sight

- Extended Battery Buttstock

- Reinforced 7mm Bearing Gearbox

- Metal Hop-up Chamber

 

Chce wiedzieć co tylko się ta na temat tego modelu

-Na jaką odległość strzela

-Jak ze skupieniem

-Czy trzeba coś na dzień dobry wymieniać

-jak sprawuję się kolba taktyczna z zamieszczoną tam baterią ?

 

-Jak możecie wstawcie parę fotek

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Midy trzeba silikonem od czasu do czasu potraktowac :uśmiech: . W polsce nie oplaca sie kupowac giwer przekracajacych kwote 1500zl, SPR z redwolfa ktora w polsce jest za 1999zl (asgshop), po przeliczeniu na zl wyszlo mi 843zl. Przesylka 400-500zl i 700 zaoszczedzone ;-) . Oczywiscie potem moze byc problem jak sie replike rozwali bez naszej winy, z gwarancja raczej wiele nie zdzialamy :killer: . Dzieki za info

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...