Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moja pierwsza replika M4


Recommended Posts

owszem, wiadomo. że to gumka lub dystanser, albo lufa, i to kwestia krzywego włożenia jednego z tychże. a gwarancji nie stracisz otwierając replikę, tylko gearbox. BTW, to naprawdę idiotyzm wybierać replikę że względu na okres gwarancji, którego i tak za diabła nie wykorzystasz, mogę się założyć

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprawdę nie ma w okolicy nikogo ogarniętego, kto potrafił by Ci pomóc zajrzeć do tej repliki?

 

Za dwa tygodnie święta, wiesz co dzieje się na poczcie i w firmach kurierskich? Jesteś pewien, że akurat teraz chcesz ją wysyłać do serwisu?

Link to post
Share on other sites

Ehhh...

Może to ci pomoże.

Składanie hopka.

http://www.youtube.com/watch?v=iLgdkU_Wsqo

Rozkładanie repliki.

http://www.youtube.com/watch?v=vMfV4X3J5EI

 

Gb rozkłada się w twojej replice ciut inaczej bo nie ma dzielonego, ale komorę w każdej emce identycznie.

Mam nadzieje, że cieszysz się z zaoszczędzonych 10 sekund życia.

Uważaj tylko aby nie zgubić dystanseru. (małe wałkowate coś w komorze zazwyczaj ma czarny kolor, dociska gumkę HU)

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Może gumka jest zapaćkana smarem (w KWA tak miałem) jak nie chcesz wyciągać lufy i komory (nie chcesz, nie potrafisz, mama zabrania...) to popsikaj izopropanolem do środka komory i lufy póżniej przeczyść lufę wyciorem. Izopropanol to taki alkochol w spreju dostepny w castoramie:)

Link to post
Share on other sites

Mam olejek sylikonowy. Napisane jest w instrukcji, żeby na wycior założyć kawałek szmatki bawełnianej nasączyć olejkiem sylikonowym i wytrzeć. Troszkę psiuknać w otwór ten co z magazynku pobiera kulki. Mam izopropanol i olejek i co mam zrobić? Dzisiaj mi przyszły kulki EXTREME 0,28G i low-capy, jutro przetestuje

Mam jeszcze pytanie bo na filmie tutaj aby rozłożyć replikę trzeba wybić nity. Ja za to mam śruby ale kręcą się z dwóch stron więc nie chce używać siły wie, ktoś jak to otworzyć?

Edited by lordpakernik
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dobra piszę co i jak. Replika została wysłana raz i przysłana do mnie z taką sama wadą. Potem po interwencji i telefonach zabrali ją drugi raz i została wymieniona na nową. Mam teraz problem. Ponieważ moja bateria to 1100mAh i 9,6V i wystrzele ze 100 kulek i bateria pada. Zmierzyłem napięcie na baterii jest 10,01V. Wg wzoru moja bateria była ładowana ok 6 h 20 min i dalej to samo. I teraz patrzę na ładowarkę a ona ma napisane: OUTPUT: 8,4V i 250mA. Po 6 h i 20 min ładowania bateria nie jest ciepła za to ładowarka tak. Czy ładowarka jest za słaba?? Bo mam zaczynam powoli mieć dość tego Gunfire.

Link to post
Share on other sites

Ja jej nie kupowałem. To ładowarka stockowa. Mógłby ktoś mi potwierdzić, że bateria 9,6 powinna mieć być ładowana ładowarką o 9,6V, dostałem taką ładowarkę w zestawie. Na ładowarkę mikroprocesorową mnie nie stać, wydałem 1000 zł na moją 1 replikę wraz z dodatkami.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...