Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

Btw odinstalowałeś blowback czy cały czas go trzymasz? TO prawda ze sie czesci mniej zuzywaja jak sie ebb wylaczy? To prawda ze jest dużo smaru w gearboxie?

 

Nie wiem co te znaczki i krzaczki miały znaczyć. Używaj normalnego słownictwa, a nie podwórkowego.

OFF

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Btw odinstalowałeś blowback czy cały czas go trzymasz? TO prawda ze sie czesci mniej zuzywaja jak sie ebb wylaczy? To prawda ze jest dużo smaru w gearboxie?

 

 

 

nie nie odłaczyłem go, nie po to kupilem z blowjobem zebym go odłączał :icon_wink: poza tym nawet troche kopie ze wzgledu na masywne suwadło - wiec efekt jakis jest; dzwiek jest przepiekny.

 

 

A teraz ile masz po tej całej wymianie?

nie ide w fpsy - nawet nie mierzyłem. Mysle, ze przy M95/100, strzykawce i uszczelnionej dyszy ma jakies 340 max. Pierdyliard fps nie dla mnie, ja ide w zasieg i skupienie;)

 

Wszystkie czesci jakie wsadziłem maja na celu zwiekszenie rofu i odciązenie szkieletu.

 

ps. smaru nie było duzo, za to cała gieta pływała w oleju silikonowym

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Damn, myślałem, że to forum bez gramarnazzi admów :icon_wink: (bez urazy)

CO do tematu to myślę, że na początku przyszłego tygodnia zamówię g-001 i wstawie dużo zdjęć na forum :icon_smile:

Narazie z taiwana nie kupuje okularów.. Kupiec pewnie uvexy ivo a nie acm.

CO do kulek to 0.25 grama? BO mój kolega ma ból dupy i się denerwuje i mówi że 0.2 only ?

 

Posty poleciały, bo były nie na temat. Ten zresztą też powinien - to jest temat o G36, a nie o ochronie oczu i planach na przyszłość.

 

Kulki bierz 0.25, będzie lepsze skupienie.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Kilkanaście tysięcy kulek to słaby wynik, zwłaszcza na v3.

z blowjobem? specjalista z Ciebie

 

Dlatego właśnie pytam. Czy to tylko kolega który uważa że JG jest najlepszą firmą lepszą od TM, czy prawda?

wyrzuć tego kolege do śmieci.

 

nagada jeden z drugim takich pierdół i potem offtop na setki stron. to, ze on ma JG i uważa ją za najlepszą replike w galaktyce to nie znaczy, ze tak jest.

 

Hypre, przekop sobie forum i znajdz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.

Link to post
Share on other sites

Jeśli zagląda się systematycznie do GB i niweluje luzy itp, oraz nie pruje serii po 500 kulek to GB będzie trzymał się przez lata. Przecież to nie gra RPG, w życiu przedmioty nie mają konkretnej ilości użyć...

Dla mnie to, że to nie będzie sprężyniak i będe mógł oddawać jeden strzał za strzałem. TO będzie pro :icon_smile: A kolega pisał że czekajcie dam cytat

"

  • mała rada: nie pchaj się na razie w tuning
  • 20:15
    poniewaz?
  • 20:15
    kup sobie 9,6 i gumkę i będziesz miał rofa 20 kulek na sekunde i zasięg 60-70m

"

  • Po co mi rof 20? Nie no serio sie pytam. W asg wystarczy jeden strzal by zabic nawet w opuszek palca :icon_biggrin: Więc na co mi taki rof? Chyba zeby sie kasy pozbyc. Pytam sie jak to w praktyce wyglada.

Edited by Hypre
Link to post
Share on other sites

od razu zacznij odkladac na lipola, moja bateria padła po jakis 1000 bb

 

Ciekawe... ja wypstrykałem z 16000 bb i bateria nadal trzyma ( 4 magazynki na 1 ładowaniu -1600 kulek) ładuje ją tym co dostałem z repliką tylko że mam zegar sterujący za 12 zł podłączony i zawsze ładuje 4h.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe... ja wypstrykałem z 16000 bb i bateria nadal trzyma ( 4 magazynki na 1 ładowaniu -1600 kulek) ładuje ją tym co dostałem z repliką tylko że mam zegar sterujący za 12 zł podłączony i zawsze ładuje 4h.

jestes czarodziejem
Link to post
Share on other sites

Nie doszło czasem do nieporozumienia? Obisnk mówi o wytrzymałości ogólnej pakietu a Said o wytrzymałości przy jednym ładowaniu pakietu.

Masz racje xD jak pierwszy raz to czytałem to tez to zle zrozumiałem :D A obi ty mówisz o wersji bez blowbacku bo masz JG :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...